Informācija par dažāda veida labdarību un labiem darbiem

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Nodibināta kustība novada fondu attīstībai /1komentāri

Inese Danga, 06.12.2006., 12:47

Šī gada 6. decembrī Rīgā tika nodibināta Kopienu fondu kustība – kustība, kas veicinās vietējo kopienas fondu attīstību. Vienlaikus arī tika prezentēta rokasgrāmata "No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai: iespējas un pieredze Latvijā".

Skolēnu zīmētas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas /4komentāri

Matīss Barkovskis, 04.12.2006., 12:50

Ziemassvētku kartiņa
Ziemassvētku kartiņa
Lūdzam iegādāties skolēnu zīmētas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas un šādi atbalstīt Ziemassvētku labdarības akciju.
Par labdarības akcijā iegūtiem līdzekļiem šogad Bērnu Slimnīcas Reanimācijas nodaļai tiks dāvāts Komatozu bērnu aprūpes daudzfunkcionāls aprīkojums.

“Maize” akcija “Bez maksas!” Arī šogad - 30.novembrī Andrejsalā pasākuma “Moda:kaput” ietvaros.

Kristaps Puķe, dirtydeal.lv, 27.11.2006., 17:36

Ikviens ir aptvēris, ka mūsdienās nekas “par brīvu” nav iegūstams un tāpēc strādā vairāk, vēlās vairāk, patērē vairāk. Nemitīga konkurence un stress ir kļuvuši arī par jauniešu dzīves vadmotīvu. Laimīgas dzīves formula arvien biežāk aprobežojas ar labi atalgotu darbu, kredīta piedāvātajām iespējām dzīvot nākotnē jau tagad, kā arī masu izklaides un atpūtas pasākumiem. Dzīve aizvien vairāk atgādina neizbēgamu mašinēriju.

Valmieras pašvaldība pirmklasniekiem dāvinās brīvbiļetes uz Baltijas valstu uguņošanas festivālu

Līga Medvecka, Valmieras pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste, 25.08.2006., 19:52

Valmieras pilsētas pašvaldība un festivāla „Uguns Paparde 2006” organizatori SIA „Petarde” 1.septembrī visiem pirmās klases skolēniem, kuri šogad uzsāks mācības Valmieras pilsētas izglītības iestādēs, dāvinās brīvbiļetes uz Baltijas valstu uguņošanas festivālu.

Šosestdien notiks kārtējais BAZĀRS Berga Bazārā /3komentāri

Deniss Fedotovs (deni2s), 11.08.2006., 18:54

Šovasar Rīgā aizsākta jauna pilsētas tradīcija – krāmu tirgus Berga Bazārā, kas pielīdzināms tūristu un citu zemju apceļotāju jau iepazītajiem "marcheauxpuces" Francijā, "flee market" Anglijā, "garage sale" ASV, "блошинный рынок" Krievijā, "der Flohmarkt" Vācijā, "laat Igaunijā" un "loppermarked" Dānijā.

Labdarības koncerts "Roks nākotnei" Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā /6komentāri

Laura Purmale, labdarības koncerta radošās organizatoru grupas pārstāve, 17.07.2006., 00:05

Lai savāktu līdzekļus Bērnu sociālās aprūpes centra „Teika” sanitārā mezgla remontam un dzīvojamo telpu labiekārtošanas darbiem, kurus jau pieteikusies veikt SIA „MAL Company”, š.g. 20.jūlijā plkst.20:00 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, Rīgā, notiks labdarības koncerts „ROKS NĀKOTNEI”, kurā uzstāsies daudzi Latvijā populāri mūziķi: Gustavo, Autobuss Debesīs, Dons, The Hobos, Tribes of the city, Double Faced Eels, Z-Scars, Melo-M, LOGO, Gain Fast, Mofo un Dj GOLdbERG (ILLEGAL DJ TEAM RIGA).

Pirmo reizi – privātais SPA kūrorts bērnu sociālās aprūpes centrā

Ilona Pērkone „M.L.International Ltd.”, 03.07.2006., 11:26

Pirmo reizi Baltijā tiks ierīkots privātais SPA kūrorts bērnu sociālās aprūpes centrā. SIA „Elsana” Talsu rajona bērnu sociālās aprūpes centra „Veģi” iemītniekiem pasniegs dāvanu – SPA kūrorta neatņemamu sastāvdaļu - gaisa masāžas baseinu, kas sniegs iespēju bērniem baudīt ūdens priekus un veldzēties karstajās vasaras dienās.

Labdarības akcija "Skolas soma" - palīdzība bērniem no nabadzīgām ģimenēm /4komentāri

Ilze Šēfere, "Ziedot.lv" sabiedrisko attiecību un attīstības vadītāja, 29.06.2006., 18:27

Lai palīdzētu bērniem no maznodrošinātām ģimenēm daudzviet Latvijā uzsākt skolas gaitas, portāls Ziedot.lv uzsācis labdarības akciju "Skolas soma", kuras ietvaros aicina ziedot naudu skolas piederumu iegādei bērniem no nabadzīgām ģimenēm.

Akcija "Lieldienu donors"

Tālivaldis Kronbergs, 31.03.2006., 20:38

Latvijas Studentu vortāls „StudentNet” sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru, Latvijas Dabas muzeju un „MicRecBāru” organizē un aicina piedalīties akcijā „Lieldienu donors”, kas 2006.gada 13.aprīlī no plkst.10.00 līdz 13.00 notiks Latvijas Dabas muzejā — Rīgas centrā — Krišjāņa Barona ielā 4 (1.stāvā).

Par labdarības projektu "Veģu" aprūpes centram "Radīsim dzīvi pilnvērtīgāku!"  /1komentāri

Anita Kārkliņa, projekta koordinatore, 23.03.2006., 11:01

"Veģi"
"Veģi"
Talsu rajona Speciālās bērnu sociālās aprūpes centra "Veģi" bērniem un darbiniekiem šis pavasaris būs īpašs. Ir apzinātas sāpīgākās problēmas un rasti iespējamie veidi, kā tās risināt.

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE

All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs


ienāktreģistrēties