Bieži uzdodamie jautājumi un atbildes uz tiem

Mēs bieži saņemam jautājumus, kuri atkārtojas, tāpēc mēs nolēmām tos apkopot ar atbildēm šeit.

J. Kas ir krāniņa garums?

A.
Īsumā par to var rast atbildi te. Vairāk par to var palasīt te.

J. Vai būs bildes/apraksts/video no pasākuma X?


A. Vienā vārdā - iespējams. Īpaši, ja kāds, kas tajā pasākumā ir bijis, pacentīsies un atsūtīs mums bildes/video vai uzrakstīs aprakstu. HC.LV komanda nevar vienmēr būt visos pasākumos, taču mūsu iespēju robežās mēs daram ko spējam. Lūdzu, neaizmirstiet, ka mēs veidojam HC.LV brīvprātīgi, ziedojot tam savu laiku, darbu un zināšanas, nesaņemot par to atlīdzību.

Tiko mums parādīsies bildes/apraksts/video no pasākuma X, šī informācija tiks ievietota attiecīgajā sadaļā pēc iespējas ātrāk.

Ja Jūs vēlaties, lai HC.LV ir informatīvais sponsors Jūsu rīkotajam pasākumam, droši sakontaktējaties ar mums - mēs esam atvērti dažādiem piedāvājumiem.

J. Kāpēc, lai nosūtītu kādu informāciju HC.LV, ir jārēķina matemātiski uzdevumi?

A. Šie uzdevumi ir nepieciešami, lai pasargātu HC.LV no nevēlamām reklāmām. Reģistrētiem lietotājiem, kuri ir ielogojušies šādi uzdevumi nav jārisina.

Ar šo uzdevumu palīdzību mēs pārliecinamies, ka informācijas sūtītājs ir cilvēciska būtne, nevis nelabvēlīga programma, kas piesārņo HC.LV ar nevēlamām reklāmām.

J. Ko nozīmē ķeksis čatā pie uzraksta "Highlight"?

A. Šis ķeksis nozīmē, ka, ja kāds pieminēs tavu niku čatā (ko sauc par highlight), tad tev izleks brīdinājuma paziņojums, lai pievērstu tavu uzmanību. Ja vēlies, lai šādi paziņojumi nerādītos, tad izņem ķeksi ārā. Centies netaisīt citiem čata lietotājiem highlight bez vajadzības - tas nav labs stils.
 
Mainīt kāds būs highlight ķekša stāvoklis pēc noklusēšanas pie lapas ielādes var konta iestatījumos.

J. Kā var nomainīt savu e-pasta adresi konta uzstādījumos?

A. Lai nomainītu e-pasta adresi, ir jānosūta pieprasījums no kontā uzrādītas e-pasta adreses, norādot jauno e-pasta adresi, uz e-pasta adresi info@hc.lv.
Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

NniJbaVnGP

loli nymph cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

LewisHulse

loli bird cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

LewisBloog


ienāktreģistrēties