Apmācības Latvijā – "Dari to ar EuroMED!"

EuroMed apmācības, 25.01.2010., 17:50

Viens no Eiropas mērķiem ir stiprināt pilsonisko sabiedrību ap Eiropas Savienības robežām, veicināt Eiropas vērtību nostiprināšanos un sabiedrības rīcībspējas apzināšanos.

Apmācības Latvijā – "Dari to ar EuroMED!"EK programmas "Jaunatne darbībā" ietvaros "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" (JSPA) par vienu no 2010. gada nacionālajām prioritātēm ir izvirzījusi sadarbību ar partneriem no Vidusjūras reģiona.

Aicinām pieteikties apmācībai "Dari to ar EuroMED!", kas notiks no 2010. gada 25. līdz 28. februārim tepat Latvijā, jauniešus vecumā no 16 gadiem, jaunatnes darbiniekus, jauniešu NVO pārstāvjus ar pieredzi jaunatnes darbā un starptautiskos pasākumos un vēlmi darboties EuroMED sadarbības programmās. No vienas organizācijas 1-2 pārstāvji.

Pasākuma mērķis: sniegt zināšanas, palielināt interesi un veicināt izpratni par EuroMed valstu sociālo un kultūru dažādību, kā arī informēt par sadarbības iespējām un sniegt nepieciešamās kompetences, lai veidotu projektus ar partneriem no šī reģiona.

Kas notiks apmācībā?
- semināra dalībniekiem tiks sniegta informācija un zināšanas, kas ir EuroMED, kādas ir sadarbības iespējas, kā sadarboties, kādi būtiski aspekti jāņem vērā.
- tiks aktualizēta EuroMED reģiona nozīme Eiropas kontekstā, darbā ar jaunatni un programmas "Jaunatne darbībā" prioritātēs.
- pārrunāsim par MEDA reģiona identitāti un kultūru, komunikācijas atšķirībām.
- piedzīvosim kultūras atšķirības caur dejām, sarunām un kino.
- veiksim ideju un pieredzes apmaiņu.

Apmācības seminārs norisinās ar JSPA atbalstu. Organizatori sedz uzturēšanās un ēdināšanas izdevumus, taču ceļu uz semināra vietu jāsedz dalībniekiem pašiem. Apmācības norisināsies netālu no Rīgas.

Lai pieteiktos apmācībai, interesentiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa un līdz 2010. gada 10. februārim jāatsūta uz e-pastu: euromed.apmacibas@gmail.com.

Dalībnieku atlases rezultāti tiks paziņoti līdz 12. februārim.

Apmācības vadīs Agnese Pauniņa (Klubs "Māja" – jaunatne vienotai Eiropai), Ieva Grundšteine (Annas Lindes EuroMed fonds starpkultūru dialogam) un Santa Grinberga (Youth for Society).

Ja jums rodas neskaidrības, lūdzu, rakstiet uz norādīto e-pasta adresi!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties