Mūzika - ziņas, intervijas, pasākumu apraksti

Sākusies pieteikšanās 4. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālam "Sintētiskā Sircapziņa 2007"

Lauris Krievs, 09.02.2007., 10:15

Radošā apvienība "Melnais Piens" ir izsludinājusi pieteikšanos 4. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālam "Sintētiskā Sircapziņa 2007", kas norisināsies 6. un 7. jūlijā Madonas pilsētas estrādē. Festivāla mērķis ir popularizēt un attīstīt elektronisko mūziku Latvijā.

Grupa "Latvian Blues Band" Studentu klubā /1komentāri

Anita Alksne, 09.02.2007., 07:27

Mūzikas akadēmijas Studentu klubs aicina uz pasākumu, kurā dzirdēsiet īsto Latvian Blues Band, kas Bites Blūza klubā uzstājies kopā ar lieliskiem blūzmeņiem no visas pasaules. Par to, ka LBB nāk no Latvijas, brīnās pat pasaules blūza grandi, kas, klausoties viņu spēli, ir pārliecināti, ka "baltie" šie puikas noteikti nav.

Pārdota gandrīz puse "Sensation White" ieejas biļešu /2komentāri

Dita Ābola, 08.02.2007., 12:12

"Gandrīz puse no biļetēm uz gada lielāko deju mūzikas notikumu – "Sensation White" – jau ir pārdotas un man šķiet, ka vairāk nekā 3 mēnešus pirms pasākuma šāda interese un tirdzniecības rezultāti ir īpašs notikums Latvijā", atzīst projekta organizatoru JET FORCE pārstāvis Cornelis van der Vaart (Kornelis van der Vart).

Grupas "The Doors" 40. gadadienā klajā nāks labāko dziesmu izlase /4komentāri

Jānis Penka, 08.02.2007., 10:48

Grupa "The Doors"
Grupa "The Doors"
Leģendārās rokgrupas "The Doors" 40.gadu jubilejas svinības savu kulmināciju sasniegs 26.martā, kad mūzikas izdevniecība "Rhino Records" klajā laidīs divas "Very Best Of" izlases, kā arī atkārtoti izdos visus sešus grupas studijas albumus, papildinātus ar jauniem grupas un skaņu inženiera Bruce Botnick radītiem miksiem un līdz šim nedzirdētiem skaņdarbiem.

Imanta Kalniņa dziesmu spēles iemājos "Arēnā Rīgā"

Ilze Vaļka, 08.02.2007., 08:09

"Arēnā Rīga" 28. aprīlī skanēs daudzas populāras, labi zināmas un arī sen nedzirdētas komponista Imanta Kalniņa dziesmas grupas “Autobuss debesīs” un plaša viesu pulka izpildījumā.

Latviešu kamermūzikas skaņdarbu pirmatskaņojumi koncertā koncertzālē Mazā Ģilde

Egils Štāls , 07.02.2007., 14:36

Mūziķu grupa "Altera Veritas" Valentīndienā, 14.februārī 19:00 aicina uz īpašu koncertu Mazajā Ģildē. Koncerta programmā tiks atskaņoti Rīgā koncertos vēl nedzirdēti, jaunākie Latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbi mūziķu grupas "Altera Veritas" netradicionālajam sastāvam (kokles, flauta, akordeons), kā arī notiks komponistu Andra Dzenīša un Georga Pelēča jaunradīto skaņdarbu pirmatskaņojumi!

Studentu klubs uzsāk trešdienu koncertu sēriju /2komentāri

Anita Alksne, 06.02.2007., 14:51

Grupa "Butter In Fly"
Grupa "Butter In Fly"
Kā jau solījām, Studentu klubs uzsāk trešdienu koncertu sēriju, kuros piedāvā Jūsu vērtējumam jaunās un daudzsološās grupas. Šoreiz Jūsu vērtējumam piedāvājam veselas četras grupas - "Butter in fly", "Hertz", "Bērna prātā" un "Backyard".

"Gelousy" - grupa, kas jau 10 gadus palikusi uzticīga grunge skanējumam /2komentāri

Edzis, grupa "Gelousy", 06.02.2007., 13:14

Grupa "Gelousy"
Grupa "Gelousy"
20.janvārī savā ziņā leģendārai grupai "Gelousy" iznāks otrais albums ar nosaukumu "Lost & Found". Leģendārai tajā ziņā, ka nav jau daudz grunge un rock stilā spēlējošu Latvijas grupu. Vairākas ir bijušas un jaunas radušās, bet palikušas šim mūzikas stilam uzticīgas tikai nedaudzas, un viena no spēcīgākajām to vidū ir "Gelousy".

Klubā "Depo" uzstāsies grupa "Unite Tribe" no Īrijas

Guntis Vanags, 06.02.2007., 13:07

Grupa "Unite Tribe"
Grupa "Unite Tribe"
Grupa "Unite Tribe" no Īrijas uzstāsies Boba Mārleja dzimšanas dienai veltītajā pasākumā klubā "Depo".

Pasākums "Go See Your Neighbour!"

Edgars Rubenis, 05.02.2007., 14:14

Trīs "Nokia Open Stage" iesaistītās grupas "Mona de Bo", "Honey Power" un "Brainers" organizē tūri, kuras ietvaros tiks spēlēti koncerti visās Baltijas valstīs.

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE

All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs


ienāktreģistrēties