Pārdota gandrīz puse "Sensation White" ieejas biļešu

Dita Ābola, 08.02.2007., 12:12

"Gandrīz puse no biļetēm uz gada lielāko deju mūzikas notikumu – "Sensation White" – jau ir pārdotas un man šķiet, ka vairāk nekā 3 mēnešus pirms pasākuma šāda interese un tirdzniecības rezultāti ir īpašs notikums Latvijā", atzīst projekta organizatoru JET FORCE pārstāvis Cornelis van der Vaart (Kornelis van der Vart).

Biļešu cena šobrīd ir Ls 35, tā turpinās palielināties tuvojoties pasākumam, savukārt 12. februārī plkst. 12.00. visās Biļešu Servisa kasēs sāksies "Sensation White" VIP un DE LUX biļešu tirdzniecība.

DE LUX biļetes plānots pārdot ierobežotā skaitā – ne vairāk kā 300 biļetes. DE LUX biļete tās īpašniekam garantēs atsevišķu ieeju VIP – ložu stāvā, bezmaksas „a la fourchet” galdu līdz plkst 24:00, bezmaksas dzērienus DE LUX ložā līdz plkst 02:00, pieeju īpašajam DE LUX bāram, atsevišķu live klubu mūzikas programmu ar DJ’iem no kluba NAUTILUS, atsevišķu smēķētavu un pieeju DE LUX STAGE – milzu podestam, kas tiks izvietots arēnas zālē, lai nodrošinātu gandarījumu visizsmalcinātākajiem mūzikas, deju un šova cienītājiem. DE LUX biļešu cena būs Ls 175, bet pirmās - iepazīšanās biļetes maksās Ls 150.

Savukārt VIP biļešu cena sākotnēji būs Ls 50, vēlāk - Ls 75 un šīs biļetes nodrošinās atsevišķu ieeju LMT biznesa klubā, „welcome drink”, atsevišķu bāru un smēkētavu, kā arī tiešu piekļuvi arēnas zālei.

„Mūsu apmeklētājus ARĒNĀ RĪGA gaidīsim ar grandiozo SENSATION WHITE šovu un daudzām aktivitātēm arēnas gaiteņos un dažādajās zonās. Esmu pārliecināts, ka 26. maijā arēnā neviens negarlaikosies līdz pat 07:00 no rīta”, saka Cornelis van der Vaart (Kornelis van der Vart).


Organzatori atgādina, ka ieeja pasākumā ir no 18 gadu vecuma un tikai baltās drēbēs.


"Sensation White" Latvijā būs grandiozs gaismu, lāzeru un pirotehnikas šovs kvalitatīvas un jaudīgas skaņu aparatūras pavadībā, kurā piedalīsies vismaz 4 pasaules top DJ, kas uzstāsies uz pasākuma galvenās skatuves. Līdztekus tam šovā piedalīsies vismaz 30 performanču mākslinieki. Rīgā šovs un deju pasākums ilgs 8 stundas. Dress code – BALTS.

Biļetes uz „Sensation White” jau pieejamas Biļešu servisa kasēs un Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

„Sensation White” Latvijā atbalsta SHARK Energy Drink, KARSTEN, ScanBalt Trailer, informē LMK, TVNET, NEATKARĪGĀ, KAS JAUNS, ŽZL un Clear Channel. Pasākumu organizē JET FORCE sadarbojoties ar pasākumu operatoru Untitled.LV.

Sīkāka informācija:
www.sensation-white.lv  
www.sensation-white.com


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 13.02.2007. 15:29:32
Komentāra reitings: 0

tuc tuc

Perkin, 10.05.2007. 10:07:36 (ip:83.241.14.34)
Komentāra reitings: 0

Es shausmiigi gribu iet uz SENSATION WHITE! :)) Tuc, tuc! :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties