Acu veselības kampaņas "Atpūtini Acis!" noslēgums

Elīna Vārpa, 04.06.2007., 06:04

Aprīlī uzsāktās acu veselības kampaņas "Atpūtini acis!" noslēguma pasākums notiks rīt, 5. jūnijā, plkst. 13:00 Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, 4. stāvā, 418. telpā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Kampaņas „Atpūtini acis” noslēguma pasākumā tiks apbalvoti iesaistītie uzņēmumi un tiks paziņoti kampaņas laikā iegūtie rezultāti.


„Atpūtini acis” kampaņas noslēgumā piedalīsies speciālisti, kuri apmeklēja uzņēmumus - daktere Irina Živicka un vides speciāliste Madara Kapeniece, kā arī pārstāvji no Valsts darba inspekcijas un Darba un vides veselības institūta. Svinīgajā noslēguma pasākumā tiek lūgti piedalīties arī kampaņas laikā apmeklētie 47 uzņēmumi.

Acu veselības kampaņa ilga divus mēnešus un tās ietvaros darba devēji tika aicināti pieteikt savu dalību kampaņā, lai speciālisti bez maksas noteiktu, vai birojā ir darbam draudzīga vide un izglītotu darbiniekus, sniedzot profesionālus padomus, kā rūpēties par savām acīm.


Kampaņa tika īstenota sadarbībā ar Valsts darba inspekciju, Darba un vides veselības institūtu, Valsts Sociālās Apdrošināšanas aģentūru. Kampaņas atbalstītājs: Visine acu pilieni nogurušām acīm.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties