Modes skate topošām absolventēm

Iveta Liberte, 10.05.2010., 22:26

15. un 16. maijā – 15.00, "Iespēju Salā" – Miera ielā 36, Rīgā, notiks modes skate, kura būs īpaša ar to, ka tajā tērpus demonstrēs arī šā gada topošās 9. un 12. klašu absolventes ne tikai no Rīgas skolām. Šī nebūs modes skate, šā vārda tradicionālajā nozīmē.

15. un 16. maijā – 15.00, "Iespēju Salā" – Miera ielā 36, Rīgā, notiks modes skate, kura būs īpaša ar to, ka tajā tērpus demonstrēs arī šā gada topošās 9. un 12. klašu absolventes ne tikai no Rīgas skolām. Šī nebūs modes skate, šā vārda tradicionālajā nozīmē. Ikvienai tās apmeklētājai tiks dota iespēja ieskatīties modeļu sapošanas aizkulisēs. Pasākuma apmeklētājām tiks sniegti praktiski padomi kā izvēlēties sev piemērotāko make up, matu sakārtojumu un atbilstošu svētku tērpu. Šajās divās dienās, gan skates dalībniecēm, gan tās apmeklētājām, tiks dota iespēja vienuviet rast dažādas idejas un risinājumus savam izlaiduma tēlam.
Par svētku tērpiem modes skates dalībniecēm gādās mūsu Sadarbības Draugi: Jennyfer, Parfois, Oasis, Outlet Bazaar, Mis Cherry Boutigue, CITYFashion, Zapping Milano un Seppala. Savukārt katrai meitenei piemērotāko frizūru un make up veidos stiliste Evija Briede ar Birutas Mageles starptautiskās stilistu skolas 2. kursa audzēkņiem.
Apmeklētājām un dalībniecēm, tiks piedāvāti īpaši piedāvājumi, kurus ir sarūpējuši modes skates Sadarbības Draugi, kā arī būs iespēja pakustēties kopā ar Latvijas salsas pērlēm no grupas AGUA.

Pasākuma sākumā un noslēgumā dalībnieces iemūžinās fotogrāfijās fotogrāfs Kristaps Ence. Modes skates dalībniecēm , kuras šajā gadā kļūs par absolventēm, tiks dota iespēja piedalīties fotokonkursā "Absolvente 2010". Uzvarētāju noteiks skatītāju balsošana, kura notiks no 17. līdz 31. maijam mājas lapā http://www.draugiem.lv/itseasy/. Titula "Absolvente 2010" ieguvēja saņems dāvanu karti 100 Ls vērtībā.

Ienākumi no pasākuma aktivitātēm tiks izmantoti Atbalsta kampaņas "It`s Easy!" mērķu realizēšanai.

Ieeja uzrādot viesu kartes.Vietu skaits ir ierobežots!
Iepriekšēja viesu karšu pārdošana "Iespēju Salā"(Miera ielā 36, Rīga) – 29814745 (Cena – 1.50 Ls)
 


"Iespēju Sala"
Miera iela 36, Rīga, LV-1001
Mob.tālr.: +371 29814745(Tele2);
+371 26398323(LMT)
Mājas lapa: www.itseasy.lv un www.draugiem.lv/itseasy/
E-pasts: info@itseasy.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** ru.hc.lv

gxeDuOuTkq

Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk


ienāktreģistrēties