Vērtīgo Zināšanu seminārs 26. februārī Rīgā

Kluba "Māja" , 21.02.2011., 20:04

26. februārī no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 Rīgā notiks Vērtīgo Zināšanu seminārs, ko rīko jauniešu organizācija "Klubs "Māja" – jaunatne vienotai Eiropai" – organizācija ar 16 gadu pieredze neformālajā izglītībā un Eiropas Savienības vērtību popularizēšanā jauniešu vidū.

Seminārā varēs iegūt pamatzināšanas par to, kā realizēt savas radošās idejas un rakstīt projekta pieteikumu finansētājam; iepazīt neformālās izglītības metodes un to izmantošanu savu mērķu sasniegšanā; apzināt Eiropas Savienības priekšrocības un dzirdēt saprotami izskaidrotus faktus, kurus par ES ir vērts zināt katram.

Seminārs notiek Rīgā, Lomonosova ielā 1, A korpusā (LU SZF Studentu kluba telpās), tā apmeklēšana ir bez maksas. Pieteikšanās, atsūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu eduards@klubsmaja.lv līdz 24. februāra plkst. 21.00.

Semināra programma un pieteikuma anketa - http://ej.uz/vertigozinasanuseminars

Plašāka informācija – www.klubsmaja.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties