Bezmaksas M4 Open Wifi apmaiņā pret reklāmu skatīšanos

SIA “MWTV”, 09.01.2012., 16:12

Latvijas telekomunikācijas uzņēmums "MWTV" sācis Latvijas publiskās vietās izvietot bezmaksas WiFi pieslēguma punktus. Projekts "M4 Open WiFi" paredz, ka, lai 30 minūtes lietotu ātru un drošu interneta pieslēgumu, būs jānoskatās viena no 4 piedāvātajām reklāmām, kuras garums nepārsniedz 15 sekundes.

Bezmaksas M4 Open Wifi

"Projekta "M4 Open WiFi" galvenais mērķis ir nodrošināt Latvijas iedzīvotajiem bezmaksas pieeju mūsdienīgam bezvadu internetam. Tik daudz tiek runāts par to, cik internetā brīvi pieejami mēs gribētu būt, taču realitāte ir tāda, ka nemaz tik brīvi internets Latvijas iedzīvotājiem nav pieejams," stāsta SIA "MWTV" komercdirektors Normunds Tože.

"Jā, bezmaksas internets ir pieejams dažās kafejnīcās, restorānos, tirdzniecības centros un viesnīcās, bet tas tomēr tikai daļēji ir bezmaksas, jo uzliek blakus pienākumus, piemēram, nopirkt kafejnīcā kafiju. Ir arī Lattelecom tīkls, taču tas ir par maksu. Vēl var izmantot arī mobilo internetu, taču tas nav tik ātrs kā dažkārt gribētos," nepieciešamības uzskaita Normunds Tože.

Jau šobrīd "M4 Open WiFi" pārklājuma zona ir Vecrīgā un arī vairākos Rīgas mikrorajonos, tai skaitā Purvciemā, Pļavniekos, Imantā, Ziepniekkalnā. Kopš 2011.gada 1.augusta "M4 Open WiFi" bezmaksas internets ir pieejams arī Ogrē.

Vecrīgā "M4 Open WiFi" bezmaksas bezvadu internets ir pieejams pie Krāmu ielas 2, Ziepniekkalnā pie "IKI", Imantā pie kafejnīcas "Hedo" un fitnesa kluba "Atlētika Imanta", Pļavniekos pie t/c "Sahāra", "Deglava" un "Lubānas tirgus", veikaliem "RIMI Deglava" un "Mego", frizētavām "Aleksi", "Akcents", "Jūlija" un "Aura", kafejnīcām "Danui", "Mārtiņa beķereja", "Dēli" un "Sushi Time", autoskolas "Vanags", Purvciemā pie restorāna un bistro "Aleksandrs", skaistumkopšanas salona "Aleksandrs".

"Piemēram, Ogres pilsētā "M4 Open WiFi" bezmaksas internets ir pieejams vietās, kur ikdienā pulcējas visvairāk iedzīvotāju, tai skaitā Brīvības ielas skvērā, Ogres autoostā, Ogres dzelzceļa stacijā, kā arī Mālkalnes prospektā 3 un Akmeņu ielā 50b. Tas tiek nodrošināts Ogres novada pašvaldības sociālā projekta "Novada iedzīvotāju un viesu pietuvināšana pašvaldībai" ietvaros," precizē Normunds Tože, piebilstot, ka ļoti cer, ka būs vēl daudzas Latvijas pašvaldības, kuras vēlēsies realizēt šadus projektus, nodrošinot bezmaksas bezvadu internetu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

"Šogad "M4 Open WiFi" tīkls tiks nepārtraukti attīstīts. Līdz gada beigām plānojam pārklāt visu Rīgas teritoriju, kā arī uzsākt aktīvu darbību Rīgas rajonā," informē Normunds Tože.

"Lietot "M4 Open WiFi" ir ļoti vienkārši! Ir jāatrodas "M4 Open WiFi" pārklājuma zonā un ar datora, mobilā telefona vai plaukstdatora iekārtas palīdzību ir jāapstiprina pieslēgums "Open WiFi M4" tīklam. Pēc tam, atverot interneta pārlūkprogrammu, būs redzami 4 reklāmas banneri. Lietotājam tiek piedāvāts noskatīties vienu no četriem bezmaksas interneta sponsora piedāvājumiem. Bezmaksas internets būt pieejams uzreiz pēc 15 sekunžu garās reklāmas noskatīšanās," skaidro Normunds Tože.

Normunds Tože "M4 Open WiFi" vērtē arī kā ļoti efektīvu un līdz šim Latvijas reklāmas tirgū nebijušu iespēju reklāmdevējiem. "Tā ir garantija, ka reklāmas informācija tiks pamanīta! Turklāt, aptaujātie klienti apstiprina, ka šajā gadījumā reklāmas baneru saturu atceras, jo izprot, ka, pateicoties reklāmas devējam, ir pieejams bezmaksas internets," stāsta Normunds Tože.

Tiek prognozēts, ka "M4 Open WiFi" reklāmas iespējas būs īpaši aktuālas tuvējo uzņēmumu pārstāvjiem. "Kā gan lai vēl efektīvāk ieinteresē apmeklēt tuvējo kafejnīcu, sporta centru, frizētavu, seminārus, kā arī izmantot šajā rajonā pieejamos pakalpojumus? Par tuvumā esošajiem pakalpojumu sniedzējiem ne vienmēr ir lietderīgi ziņot Latvijas mēroga medijos, taču pietrūkst reklāmas nesēja, lai apziņotu netālu esošos," uzskata Normunds Tože.

Lai interneta piekļuves vietas varētu vieglāk atpazīt, tās tiks marķētas ar speciālu uzlīmi, kurā būs minēts, ka šeit pieejams "M4 Open WiFi" bezmaksas bezvadu internets.

Karti ar piekļuves vietām var apskatīt šeit http://open-wifi.m4.lv

Par SIA "MWTV": "M4 Open WiFi" ir tikai viens no SIA "MWTV" darbības virzieniem. Uzņēmums telekomunikāciju infrastruktūras attīstības jomā darbojas sākot ar 2005.gadu, sniedzot pakalpojumus gan biznesa klientiem, gan arī privātpersonām. SIA "MWTV" piedāvā kvalitatīvu, ātrgaitas jaunākās paaudzes optiskā interneta pieslēgumu, kvalitatīvus balss telefona sakarus, IP telefoniju, kā arī profesionālu Web serveru un Mail serveru hostingu, un visu uzņēmuma struktūrvienību datoru tīklu savienošanu vienotā korporatīvajā datoru tīklā. Kā lielākie sadarbības piemēri minami NORVIK Banka filiāļu tīkls, Latvijas Pasta banka filiāļu tīkls, "MEGO", TELE2 Express. Ar telekomunikācijas pakalpojumiem SIA "MWTV" nodrošina sekojošos dzīvojamo māju kompleksus - "SOLARIS", "IMANTAS PĒRLE", "VAIDAVAS NAMS", elitārā dzīvojamā māja Kuģu ielā 26.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties