Jauniešu dome aicina iedzīvotājus iesaistīties Ziemassvētku labdarības akcijā

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 04.12.2007., 14:22

Valkas pilsētas Jauniešu dome ir uzsākusi tradicionālo Ziemassvētku labdarības akciju „Piedzīvo brīnumu…”. Šīs akcijas mērķis ir - dāvāt bērniem Ziemassvētku noskaņu un piepildīt kaut vienu no viņu mazajiem sapnīšiem.

Tāpēc jaunieši ir iecerējuši organizēt pasākumu, kurā bērni varēs tikties ar rūķiem, Ziemassvētku vecīti, darboties radošajās darbnīcās un iet rotaļās.

„Tikai kopā mēs spējam vairāk!”, uzskata Valkas pilsētas Jauniešu domes priekšsēdētāja Romina Meļņika.

Lai bērni patiešām piedzīvotu Ziemassvētku brīnumu, Jauniešu dome lūdz palīdzību pilsētas iedzīvotājiem un aicina atbalstīt šo pasākumu, ziedojot rotaļlietas, zīmuļus, grāmatas, saldumus vai jebkādu citu noderīgu lietu. Atbalsts var būt arī finansiālā veidā. Visas saziedotās mantas var nogādāt Jauniešu birojā (Semināra ielā 27A) līdz 21.decembrim no plkst.17.00 līdz plkst.21.00.

Jau ziņots, ka pirms iepriekšminētās labdarības akcijas, pilsētas Jauniešu domes organizēja akciju „Cilvēks mums blakus”, kuras noslēguma svinīgais pasākums būs Otrajā Adventē, 9.decembrī plkst.13.30 Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolā (Valkā, Semināra ielā 25).


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties