Ziemassvētku jampadracis labdarības koncertos „Ķekatā-ļekatā”

Artūrs Ancāns, 11.12.2007., 11:31

Hansabankas koris, folkloras kopa „Dandari”, bērnu deju ansamblis „Teiksmiņa”, koklētāju ansamblis „Kārta” aicina apmeklēt jautrus Ziemassvētku labdarības koncertus „Ķekatā-Ļekatā” piektdien, 14.decembrī plkst.19:00 un sestdien, 15.decembrī plkst. 16:00 Latvijas Universitātes aulā.

Koncertos būs dziedāšana un dejošana, stāsti un ticējumi, mīklas un rotaļas. Koncerta organizētāji aicina visu vecumu interesentus koncertus apmeklēt kopā ar ģimeni, jo vienaldzīgs nespēs būt neviens koncertu apmeklētājs. Klausītājiem vēlams ierasties ķekatnieku maskās.

Ieeja koncertos bez maksas. Informācija: www.hansabankaskoris.lv 

Nenopietni koncerti ļoti nopietnam mērķim. Koncerti tiek organizēti labdarības akcijas „Palīdzēsim Ilzei Trekterei dzīvot” ietvaros. Ilze ir 22 gadus jauna RTU Valodu institūta 3. kursa studente, kas dzied arī RTU Sieviešu korī “Delta”. Ilzei ir atklāts NeHočkina limfomu - asins vēzis.

Latvijā tālākā ārstniecība vairs nav iespējama un tāpēc ir vajadzīga ārstēšanās Zviedrijā vai Krievijā, bet, lai līdz tam visam varētu nonākt, jāsāk ar pārbaudēm, dažādiem izmeklējumiem un sagatavošanās darbiem, kas maksā ļoti dārgi.

Ilzei ir ļoti maz laika, bet viņas ģimenei šādu līdzekļu nav.

Akcijai ir iespējams ziedot, pārskaitot līdzekļus uz biedrības „Sadzirdēsim viens otru”, reģ. Nr. 40008082664, norēķinu kontu LV45HABA0551018386333, AS „Hansabanka”.

Informācija: 29299760


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties