RTU studenti organizē Asins donoru dienas

Egita Kancāne, 10.02.2009., 09:18

Rīga, 2009. gada 10. februāris – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments RTU organizē Asins donoru dienas: 10. februārī no plkst. 9 līdz plkst. 15 asins nodošana tiek organizēta RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē Āzenes ielā 14/24, savukārt 11. februārī no plkst. 9 līdz plkst. 15 – RTU centrālajā ēkā Kaļķu ielā 1.

Asins nodošana tiek organizēta sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru. Asins donoru dienas ir tradicionālā akcija, ko studenti rīko par godu Valentīna dienai.

Asins donoriem tiks piešķirta basketbola komandas "Barons LMT" draugu karte, valsts obligātā kompensācija 3 Ls apmērā un vieglas pusdienas, kā arī pirmajiem 100 cilvēkiem, kas kļūs par donoriem, tiks piešķirta brīvbiļete uz Mīlestības svētku pasākumu, ko vairāku Rīgas augstskolu studenti "Līvu akvaparkā" 12. februārī rīkos par godu Valentīna dienai.

"Asins donoru dienas rīkojam, lai atbalstītu un popularizētu asins donoru kustību," stāsta viena no projekta organizatorēm RTU studente Liene Jasukeviča. "Mīlestības svētki, mūsuprāt, ir piemērotākais laiks šādas akcijas organizēšanai, jo asins nodošana ir iespēja palīdzēt cilvēkiem, kam ir nopietnas veselības problēmas."

Mīlestības svētku svinēšanai apvienojušies RTU, Rīgas Stradiņa universitātes, Biznesa augstskolas "Turība" un Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas studenti. Asins donoru dienas ir tradicionālā šo augstskolu studentu aktivitāte, kas šogad par godu Valentīna dienai tiek organizēta jau ceturto gadu. Asins donoru dienu projekts ir guvis pozitīvu novērtējumu un atsaucību gan no studentu, gan no mācībspēku, gan no valsts institūciju puses.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties