Palīdzēsim Ulubelei

Aivis Majors, 19.02.2011., 07:10

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Dobeles nodaļa uzsāk vērienīgu un aizkustinošu akciju – "Izdari sirds darbu"!

ŠPalīdzēsim Ulubeleiajā akcijā mēs vāksim ziedojumus, lai censtos palīdzēt "Dzīvnieku pansijai Ulubele". Šajā vietā nonāk dzīvnieki, kuri ir savu saimnieku pamesti vai noklīduši. Dzīvnieki bieži pansijā nonāk novārguši, izsalkuši un savainoti, tāpēc tiem ir nepieciešamas rūpes un veterinārie pakalpojumi. Diemžēl pašvaldība katram mīlulim atmaksā tikai 14 dienu uzturēšanos pansijā, bet tik īsā laikā daudziem dzīvniekiem neizdodas tikt pie saimnieka. Lai dzīvniekus neiemidzinātu "Ulubele" uzņemas rūpes par viņiem.

Mēs aicinām Tevi ziedot avīzes, segas, tīras un siltas drēbes dzīvnieku guļvietām, kā arī rotaļlietas suņiem un kaķiem, gan lieliem, gan maziem, kā arī konservus un žāvējumus un citus našķus pansijā mītošajiem dzīvniekiem! To visu vari nogādāt Brīvības ielā 3, otrdienās un sestdienās no plkst. 10:00 līdz 13:00. Mums ir jāpalīdz tiem dzīvot labāku dzīvi, arī pansijā. Arī Tu vari palīdzēt ar saviem ziedojumiem, arī Tu vari samīļot kaķēnu un izvest pastaigā suni! Pansijas iespējas ir ierobežotas, tādēļ aicinām, parūpējies par dzīvniekiem arī Tu! Pieejams arī ziedojumu konts – Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles komiteja, LV76UNLA0050005228171, Reģ. Nr. 40008002279 ar norādi "Dzīvnieku pansijai Ulubele". Vairāk informācijas kā palīdzēt vari saņemt www.dobelessarkanaiskrusts.wordpress.com/ulubelei/ un www.ulubele.org!

Video.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties