Noslēgusies Latvijas Dabas muzeja rīkotā Ziemassvētku labdarības akcija

Līga Mūrniece, 07.01.2008., 14:43

Decembrī Latvijas Dabas muzejā norisinājās Ziemassvētku labdarības akcija. Akcijas laikā kopskaitā 28 internātskolu, krīzes centru un bērnu namu audzēkņi iepazina tauriņu krāšņo pasauli.

Dabas muzejs turpinot tradīciju, arī pagājušo- 2007. gadu noslēdza ar Ziemassvētku labdarības akciju „Tauriņi tuvplānā Ziemassvētku priekšvakarā”. Labdarības akcijā bērnunamu, internātskolu un krīzes centru audzēkņiem bija iespēja bez maksas iepazīt tauriņu interesanto un aizraujošo pasauli izstādē „Tauriņi tuvplānā”. Labdarības akcijas programmu kopskaitā apmeklēja un dāvaniņas saņēma 531 bērns no 28 Rīgas un Latvijas rajonu internātskolām, bērnu namiem un aprūpes centriem.

Latvijas Dabas muzejs izsaka pateicību akcijas atbalstītājiem, ar kuru atbalstu bērni bāreņi un nelabvēlīgo ģimeņu atvases saņēma sarūpētās dāvanas. Labdarības akciju ar savu produkciju atbalstīja SIA „Fazer”, „Saldus pārtikas kombināts”, A/S „ Rīgas Piensaimnieks”, SIA „Adugs”, V/A Latvijas Valsts Augļkopības institūts”, A/S „Latfood”, A/S „Laima” un A/S „Latvijas Valsts Meži”, SIA “Zaļais circenis”.

www.dabasmuzejs.gov.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties