No 29. septembrim līdz 5. oktobrim noritēs Labdarības nedēļa

Ilze Šēfere-Siliņa, Ziedot.lv sabiedrisko attiecību un attīstības vadītāja, 28.09.2007., 09:18

Lai aicinātu cilvēkus palīdzēt, kā arī popularizētu dažādus labdarības veidus un iespējas, labdarības portāls Ziedot.lv sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātu no 29.septembrim līdz 5.oktobrim rīko Labdarības nedēļu.

Labdarības nedēļaLabdarībai ir neskaitāmi veidi un iespējas. Lai aicinātu cilvēkus palīdzēt un popularizētu labdarības iespējas, Labdarības nedēļas ietvaros aicināsim katru dienu padomāt par vienu konkrētu labdarības veidu, iespēju vai jomu”, stāsta portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Šīs labdarības nedēļas moto ir „Labdarības nedēļa - nedēļa, kas nekad nebeidzas!”. Tādēļ aicinām labus darbus darīt ik dienu un palīdzēšanu padarīt par savu ikdienu!

Katru dienu nedēļas garumā tiks akcentēts kāds labdarības veids, iespēja vai joma:
 • 29.septembris - Ģimenes diena
  Šajā dienā aicināsim cilvēkus ne tikai palīdzēt bērniem, kas palikuši bez vecāku mīlestības, ģimenēm, kurās aug slimi bērniņi vai trūcīgām ģimenēm, bet arī mācīt saviem bērniem par labdarību. Jo arī labdarību, kā ikvienu citu darbību vai vērtību, bērni pārņem un iemācās no saviem vecākiem.
 • 30.septembris – Vecmāmiņu un vectētiņu diena
  Vecmāmiņu un vectētiņu dienā aicināsim neatliekot apciemot, piezvanīt vai atcerēties savus vectētiņus un vecmāmiņas. Aicināsim palīdzēt tiem vectētiņiem un vecmāmiņām, kuri dzīves nogalē palikuši vieni - bez savas ģimenes un tuviniekiem.
 • 1.oktobris – interneta Labdarības veikaliņa atklāšana
  Portālā www.ziedot.lv 1.oktobrī tiks atklāts interneta Labdarības veikaliņš, kur portālā www.ziedot.lv ziedojot konkrētu summu, ziedotājs saņems ļoti īpašas un ar mīlestību darinātas lietas.
 • 2. oktobris – Novadnieku diena
  Šajā dienā aicināsim atcerēties un palīdzēt savai dzimtajai vietai – pilsētai, pagastam, novadam. Aicināsim ziedot labdarības organizācijām, kas darbojas konkrētā novadā, savukārt tiem, kas sirdī ir talsenieki, valmierieši, madonieši, liepājnieki vai alūksnieši, būs iespēja palīdzēt savam novadam, ziedojot tieši šim mērķim portālā www.ziedot.lv.
 • 3. oktobris – Skolu diena
  Šajā skolām un skolotājiem grūtajā laikā, aicināsim ikvienu atcerēties savu pirmo skolu un palīdzēt tai izskolot vēl daudzus labus un atsaucīgus cilvēkus. Skolām tiks izsūtīts arī informatīvi izglītojošs materiāls, kā skolās mācīt par labdarību.
 • 4. oktobris – Uzņēmēju diena
  Ceturtdiena noritēs kā Uzņēmēju diena, kad viesnīcas Europa Royal Riga konferenču zālē no plkst. 11:00 līdz 13:30 noritēs seminārs un diskusija par uzņēmumu lomu un iespējām korporatīvās filantropijas jomā.
 • 5. oktobris – Labdarības nedēļas noslēgums - Labdaru pateicības pasākums
  Lai pateiktos ikvienam portāla Ziedot.lv atbalstītājām, sadarbības partnerim un ziedotājam, Labdarības nedēļas noslēgumā notiks Labdarības koncerts un Labo darbu izstāde.

Aicinām ikvienu pievienoties šai Labdarības nedēļai aicināt pievienoties arī citus! Vairāk par Labdarības nedēļas aktivitātēm varat uzzināt portāla www.ziedot.lv sadaļā „Labdarības nedēļa”.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
kuritj, 28.09.2007. 12:06:18
Komentāra reitings: -6.416

FUK THAT YEH! ; )

kuritj, 28.09.2007. 12:06:57
Komentāra reitings: -6.416

1. okt ; )) gi gi )) veikalins ))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties