Rīgā norisināsies labdarības akcija – "No sirds sirdij"

Levs Berezins, 12.02.2015., 18:49

13. februārī plkst. 21:00 jau trešo reizi labdarības akcijas "No sirds sirdij" ietvaros klubā "Friends" (Elizabetes iela 55) norisināsies koncerts – izsole, kurā piedalīsies pazīstami Latvijas kultūras un mākslas darbinieki.

 "No sirds sirdij"Visi izsolē savāktie līdzekļi tiks ziedoti Bērnu onkoloģiskās slimnīcas fondam (www.bsf.lv).

Jums būs iespēja iegādāties izsoles objektus, kurus ir veidojuši TV raidījumu vadītāji: Ieva Adamss, Aleksandrs Šunins, Jeļena Gricuka, radio pārraižu vadītājas – Natālija Oļesik un Ilona Jahimoviča, sabiedriska figūra – Regīna Ločmele, Eiroparlamenta deputāts – Andrejs Mamikins un vēl daudzi citi pazīstami cilvēki. Koncertā uzstāsies Natālija Tumševica, Diāna Pīrāgs, Liera Štein un Alekss Silvērs, kluba rezidenti Dima Miļenins un Kamilla Kļaviņa, kā arī daudzi citi izpildītāji.

Akcijā piedalās tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, kas atnesuši savus darbus uz īpašiem pieņemšanas punktiem, lai palīdzētu mazajiem pacientiem, kā arī pārstāvji no citām valstīm, kas tieši veido suvenīrus, rotājumus, kartiņas un gleznas. Šie darbi netiks pārdoti, bet gan atdoti par ziedojumiem. Īsāk sakot, Jūs varat apmeklēt tirdzniecības centru, izvēlēties lietu, kas patīk (no kartiņas, ko veidojusi maza meitenīte līdz dabīgu akmeņu kaklarotai no Latvijas vadošā dizainera) un atstāt tik, cik maciņš atļauj. Pagājušā gada izpārdošanā bija pieejami darinājumi no Vācijas, Krievijas, Lielbritānijas, Francijas un pat Sibīrijas.

Akcijas "No sirds sirdij" ietvaros, 2014 gadā tika savākti 8000 eiro. Līdzekļi tika izmantoti bērnu onkoloģijas nodaļas būvniecības un remonta programmā.

Mēs nespējam atbrīvot mazos pacientus no sāpēm, bet kopā mēs varam mazināt viņu ciešanas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties