Mūzikas un tenisa zvaigznes ielūdz uz labdarības akciju Jūrmalā

Kaspars Bērziņš, 24.03.2009., 12:28

28. martā Lielupes tenisa kortos Jauniešu konsultācijas sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi rīkos labdarības akciju, kas paredzēta Jūrmalas bērnu namam "Sprīdītis" un Jūrmalas maznodrošināto ģimeņu sociālai grupai "Lāčuks".

Pasākums norisināsies no plkst.13.00 līdz 18.00.

Akcijā apvienojušies Latvijā atpazīstami mūziķi un godalgoti tenisisti ar mērķi savākt ziedojumus sporta inventāra un prātu attīstošo spēļu iegādei Jūrmalas bērnu nama "Sprīdītis" un Jūrmalas maznodrošināto ģimeņu sociālai grupas "Lāčuks" bērniem un jauniešiem. Šāda veida palīdzības nepieciešamību bez minētajām iestādēm ir apstiprinājusi arī Jūrmalas skolu valde.

Labdarības pasākuma laikā norisināsies tenisa turnīrs ar 2 dubultspēlēm, kurās savā starpā sacentīsies profesionāli tenisisti Andis Juška, Ieva Irbe, Diāna Bukājeva un Rihards Emuliņš un sabiedrībā atpazīstami cilvēki. Sacensību gaitai līdzi sekos un spēlētājus pieteiks TV dīva Liene Zostiņa.

Paralēli tenisa turnīram akcijas apmeklētāji varēs piedalīties dažādos konkursos un draiskoties piepūšamajās atrakcijās, savukārt "Laumiņas rezidences" radošā darbnīcā bērniem un jauniešiem tiks dota iespēja izpaust savu kreativitāti, radot oriģinālus rokdarbus un zīmējumus. Tapušos darbus pasākuma viesi vēlāk varēs iegādāties pret ziedojumiem.

Par pasākuma patīkamu atmosfēru rūpēsies un muzikālu koncertu sniegs tādi Latvijā atpazīstami mūziķi kā Miks Dukurs, Elīna Silova, Ginta Ēķe un grupa "LATE".

Labdarības akciju apmeklēt un ar savu ziedojumu palīdzēt bērnu namam Sprīdītis un sociālajai grupai "Lāčuks" laipni aicināts ikviens interesents. Palīdzēt līdzcilvēkiem un bērnu un jauniešu ikdienu krāsaināku iespējams padarīt, pārskaitot ziedojumu uz biedrības "Jauniešu konsultācijas" kontu SEB bankā:

konta Nr.: LV14UNLA0050013808743
biedrības reģ.Nr.40008080080

Maznodrošināto ģimeņu sociālā grupa "Lāčuks" un Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde "Sprīdītis" ir ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestādes bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, kā arī krīzes situācijā nokļuvušajiem bērniem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties