Liepājā pirmā vietējā brīvprātīgā

Liene Jankovska, 06.03.2008., 07:26

Pagājušā gada nogalē ”Liepājas Jaunatnes centrs” jauniešu portālā „www.jauns.lv ” apkopoja organizācijas un iestādes Liepājā, kas piedāvā jauniešiem veikt brīvprātīgo darbu.

Jūlija Smirnova ir pirmā, kas pieteikusies vietējam brīvprātīgajam darbam. Aizvadītjā nedēļā Liepājas Bērnu patversmē Julija iepazinās ar saviem darba pienākumiem, kā arī pirmo reizi satikās ar Bērnu patversmes bērniem.

Jūlija Smirnova ir Draudzīgā Aicinājuma Liepājas pilsētas. 5. vidusskolas skolniece, kas līdz šim savu brīvo laiku ir papildinājusi ar dažādām aktivitātēm. Šoreiz 19. gadīgā jauniete ir izvēlējusies veikt brīvprātīgo darbu Liepājas Bērnu patversmē. Ar pirmajām izjūtām par Bērnu patversmi dalās Jūlija: „Es izvēlējos strādāt brīvprātīgajā darbā Bērnu patversmē tādēļ, ka vienmēr man ir bijis žēl bērniņi un jaunieši, kuriem nav paveicies tik ļoti, kā tiem, kuriem ir ģimene un mīļās mājas. Ikreiz, kad redzu reklāmas, kurās lūdz finansiāli atbalstīt bērnu patversmes, bērnu namus u.c. es cenšos palīdzēt, cik no manas puses tas ir iespējams, bet pie sevis klusām sapņoju, ka kādreiz varētu pastrādāt ar šiem bērniem. Es vēlos palīdzēt mācībās un ar sarunām un diskusijām palīdzēt viņiem domāt optimistiskas domas un redzēt skaistāku nākotni, jo, manuprāt, sabiedrībā pastāv uzskats, ka bērni, kuri auguši šajās iestādes, ir nolemti būt par zemi atalgotiem darbiniekiem, bez skaistas un spožas nākotnes.
Tā nu es nokļuvu līdz Liepājas Bērnu patversmei. Esmu bijusi uz pirmo ciemošanos patversmē un jāsaka, ka bija ļoti interesanti izzināt, kā un ko šie bērni domā un kā viņi paši jūtas. Biju pārsteigta, ka mazi bērniņi, jau četros gados saprot, kas un kā notiek, un zin, kādu viņi vēlētos savu nākotni.”

Atgādinu, ka pagājušā gada novembra sākumā ”Liepājas Jaunatnes centrs” aicināja pieteikties tās iestādes un organizācijas, kuras vēlas dot iespēju Liepājas jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku, veicot brīvprātīgo darbu. Uz „Liepājas Jaunatnes centra” aicinājumu atsaukušās 15 bezpeļņas un nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldības iestādes Liepājā, kas labprāt uzņemtu jauniešus - brīvprātīgos. Izveidotais saraksts ir pieejams portālā ”www.jauns.lv” sadaļā ”Darbs”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties