Latvijas Sarkanais Krusts rīko labdarības akciju "Grāmata – no rokas rokā"

www.ljp.lv, 10.08.2007., 07:17

Jau trešo gadu pēc kārtas, tuvojoties jaunajam mācību gadam, Latvijas Sarkanais Krusts rīko labdarības akciju skolēniem "Grāmata – no rokas rokā".

Akcijas laikā jaunajam mācību gadam nepieciešamās grāmatas bērni iegūst savstarpējās maiņas ceļā – vienas atdod, citas paņem. Iepriekšējā gadā skolēnu atsaucība bija ļoti liela. Pēc akcijas nepaņemtās grāmatas kā dāvinājumu nodevām Rīgas Juglas sanatorijai – internatskolai.

Akcijas laikā Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) jaunieši un brīvprātīgie iepazīstina bērnus ar Sarkanā Krusta kustības pamatprincipiem un aicina aktīvi iesaistīties tās humanitāro mērķu īstenošanā.

Aicinām akciju atbalstīt arī skolu absolventus un ikvienu, kam mājās stāv neizmantotas mācību grāmatas!

Akcija notiek visā Latvijā LSK rajonu komiteju izziņotās telpās. Rīgā akcijas norises vieta ir LSK galvenā mītne Skolas ielā 1 un Pārdaugavā Rīgas 41 vidusskolas telpās, Slokas ielā 49a. Tā notiek no 20. augusta līdz 6. septembrim katru otrdienu, trešdienu un ceturtdienu no plkst. 14 līdz 17. Par akcijas norisi citās pilsētās un rajonos interesēties LSK komitejās.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties