Latvijas Dabas muzejs rīko Ziemassvētku labdarības akciju

Latvijas Dabas muzeja, 30.11.2007., 07:31

Decembrī Latvijas Dabas muzejs uzsāk Ziemassvētku labdarības akciju, kas paredzēta bērnunamu, internātskolu un krīzes centru audzēkņiem, kuriem akcijas laikā, no 6. līdz 21. decembrim, būs iespēja bez maksas iepazīt tauriņu interesanto un aizraujošo pasauli izstādē „Tauriņi tuvplānā”.

Mūsu ikdienas soļi šķiet pierasti un saprotami, katra lieta, ko redzam ir ikdienišķa, katra doma tik parasta, bet ir cilvēki, kuri mums ierasto ikdienu uztver kā brīnumu vai Dieva dāvanu.

Mūsu muzejs turpina pirms vairākiem gadiem uzsākto tradīciju - atbalstīt un dāvāt prieku bērniem no bērnu namiem, krīzes centriem un internātskolām, aicinot tos piedalīties Dabas muzeja rīkotajos izglītojoši izklaidējošajos pasākumos, kuros bērniem būs iespēja iepazīt tauriņu interesanto un burvīgo pasauli, uzzināt tauriņu lomu apkārtējā vidē un daudzas citas pārsteidzošas un interesantas tauriņu dzīves īpatnības.

Nodarbības norisināsies darba dienās plkst. 10.00, 12.00 un 14.00, iepriekš piesakoties pa tālruni 67356051.

Labdarības akciju ar savu produkciju atbalsta SIA „Fazer”, „Saldus pārtikas kombināts”, A/S „Piensaimnieks”, SIA „Adugs”, V/A Latvijas Valsts Augļkopības institūts”, A/S „Latfood”, A/S „Laima” un A/S „Latvijas Valsts Meži”, kas akcijas apmeklētājiem piedāvās nelielas dāvaniņas.

Labas gribas darbi palīdz padarīt šo pasauli skaistāku un labāku, jo īpaši bērniem, kas ikdienā nesaskaras ar ģimenes siltuma radīto sajūtu. Jaukas un mīļuma pilnas dāvanas saņems ikviens labdarības akcijas dalībnieks. Muzeja darbinieki priecāsies par iespēju sagādāt prieku tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Savukārt bērni pēc aktīvas darbošanās un muzeja apskates saņems labdarības akcijas sponsoru iepriekš sarūpētās dāvaniņas.

Svarīgi ir neļaut, lai ticību brīnumam zaudē tie, kam tā visvairāk nepieciešama - bērni. Tieši tādēļ katram no mums jārod iespēja palīdzēt sasniegt šo mērķi.

Sīkāka informācija: muzejā pa tel.6 7356024 un www.dabasmuzejs.gov.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties