Latvijas Radio uzsāk labdarības akciju "Lai mūziku sadzird visi!"

Latvijas Radio, 03.08.2009., 22:29

"Mūzika ir daudz augstākā atklāsme par gudrību vai filozofiju."
Ludvigs van Bēthovens

Šodien Latvijas Radio uzsāk labdarības akciju "Lai mūziku sadzird visi!". Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību bērniem ar dzirdes traucējumiem un ar to saistītajām problēmām. Ik gadu 150 bērniem Latvijā ārsti konstatē nopietnus dzirdes traucējumus, kas kavē bērnu iespējas pilnvērtīgi uztvert un saprast apkārtējo pasauli.

Pasākuma producente – Latvijas Radio 4–Doma laukums programmu vadītāja Ilona Jahimoviča aicina atsaukties un kopīgiem spēkiem saziedot līdzekļus modernu dzirdes aparātu iegādei bērniem no maznodrošinātām ģimenēm.

Akcijas noslēgumā notiks labdarības koncerts "Zvaigznes un bērni", kurā piedalīsies Latvijas mūzikas slavenības: Melo-M, Intars Busulis, Cosmos, Ilona Bagele, Sergejs Jēgers, Raimonds Pauls u.c., kā arī jaunie talanti – starptautisko mūzikas konkursu uzvarētāji. Koncerts tiks raidīts Latvijas Radio 4-Doma laukums un Latvijas televīzijas 7.kanāla ēterā 1.septembrī plkst.17.00 no Latvijas Radio 1.studijas.

Labdarības akciju atbalsta sabiedriskā organizācija "Jauniešu konsultācijas", Rietumu bankas labdarības fonds, Latvijas Televīzijas 7.kanāls un interneta portāls "Delfi.lv".

Ikviens tiek aicināts piedalīties šajā labdarības akcijā, lai Latvijas bērniem būtu iespēja dzirdēt pasaules brīnišķīgās skaņas un mūziku.

Piezvanot pa telefonu 90 00 64 84, jūs ziedosiet 1 latu.
Ziedojumus iespējams pārskaitīt uz bankas kontu:
Bankas konts: LV68 RTMB 0000 6008 0405 5
Saņēmējs: Biedrība "Jauniešu konsultācijas", reģ.nr. 40008080080


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties