„Labdarības dienas” koncertā būs „Triānas parka” jaunās dziesmas pirmatskaņojums

Sanita Rībena, 13.08.2008., 07:41

14. augustā pie iepirkšanās centra „Olympia” notiks „Labdarības diena”. Tās laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 cilvēkiem būs iespēja ziedot asinis VADC specializētajā autobusā.

Tie, kas nevar ziedot asinis, tiek aicināti ziedot naudu biedrības „Sūrābele” vasaras nometnei. Savukārt no plkst.14.00 līdz 16.30 autostāvvietā pie i/c “Olympia” notiks „Labdarības koncerts”, kura dalībnieki ziedos savu talantu, uzstājoties bez maksas.

Šajā koncertā grupa „Triānas parks” pirmo reizi atskaņos savu jauno dziesmu „Secret Dream Gun”.

Agnese Rakovska, grupas līdere: ”Šī dziesma ir par to, kā savā dzīvē kaut ko mainīt. Dažkārt, lai to izdarītu ir jāķeras pie radikālām metodēm, piemēram, ieroča. Tā kā reizēm ikdienā nespējam pieņemt lēmumus, kas varētu spēcīgi mainīt mūsu dzīvi - jo varbūt esam pārāk nobijušies vai vāji - daudz ko nākas vienkārši izsapņot. Dziesma stāsta par trim cilvēkiem, kas savā starpā saistīti,- sievu, vīru un mīļāko; sižets šķiet it kā parasts, taču dziesmas muzikālā noskaņa it kā ironizē par šo stāstu, kas ir kā noslēgts un nebeidzams aplis.”

Labdarības dienas koncertā uzstāsies arī Agnese Zeltiņa, Dāvis Kolbergs, Jenny May, Šons, Intars Rešetins, Marta Kukarāne, Edijs Šnipke, Liene Zostiņa, salsu dejos Deju centra “Nianse” dalībnieki.

Agnese Zeltiņa, Jenny May, Intars Rešetins un Edijs Šnipke ne tikai uzstāsies, bet arī nodos asinis.

Par asinsnodošanu

VADC atgādina, ka par donoru var kļūt vecumā no 18 - 65 gadiem. Donora svars nedrīkst būt mazāks par 50 kg un pirms asins nodošanas nedrīkst lietot alkoholu un smēķēt. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Vesels cilvēks var ziedot asinis četras līdz piecas reizes gadā, ievērojot divu mēnešu intervālu starp asins nodošanas reizēm. Vienā asins nodošanas reizē donors ziedo 450 mililitrus asiņu. Tas nav kaitīgi vesela cilvēka veselībai. Asinis organismā nemitīgi atjaunojas, turklāt donori retāk slimo ar hroniskām slimībām.

Pēc asins nodošanas donors saņem naudas kompensāciju 3LVL pusdienām, brīvdienu (saglabājot vidējo darba algu) asins došanas un nākamajā dienā, iepriekš to saskaņojot ar darba devēju pēc Darba likuma 74.panta. Labdarības dienā visi asinsdonori kā apliecinājumu savai dalībai akcijā saņems arī īpašo Labdarības dienas krekliņu no i/c “Olympia”.

Asins donoriem jāatbilst Valsts Asins Donoru Centra noteiktajām prasībām (skatīt www.vadc.gov.lv ).


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** ru.hc.lv

gxeDuOuTkq

Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk


ienāktreģistrēties