Labdarības akcija „Dod iespēju spēlēties” turpinās

Anete Enikova, 18.08.2008., 17:09

Biedrība „Jaunatnes vīzija” Rīgas Svētku laikā no 15. – 17. augustam, uzsāka labdarības akciju bēnunamos un audžuģimenēs dzīvojošiem bērniem „Dod iespēju spēlēties”, kurā tiek aicināts ikviens ziedot galda un intelektuālās rotaļlietas.

DambreteŠo dienu laikā „Milzu Spēļu parkā” bērniem tika saziedotas apmēram simts dažāda veida spēles un rotaļlieatas, tomēr, ja kādam sirdī vēl mājo vēlme palīdzēt šī akcija turpinās līdz 31. augustam.

„Milzu Spēļu parks” šajās brīvdienās pulcēja un iepriecināja vairākus simtus bērnu un viņu vecāku, kuri pašā pilsētas centrā, Esplanādē, varēja spēlēt liela izmēra spēles – cirku, dambreti, riču-raču un lielās Eiropas spēles, kā arī baudīt cirka māklsinieku, mīmu, improvizācijas teātra studijas „Laiva”, muzikālās apvienības „Svētku patruļa” un dziesminieku Anda Grīva un Mikusa Straumes priekšnesumus. Tika organizēti arī dažādas aktivitātes bērniem, uzdoti atjautīgi un radoši jautājumi un izspēlētās dažādas spēlītes.

Šī pasākuma laikā bija arī iespēja ziedot spēles bērniem, un atsaucība bija liela, ziedotāju vidū bija gan lielāki uzņēmumi, kas vēlējās palikt anonīmi, gan individuālie ziedotāji. Visiem ziedotājiem, atbalstītājiem un labajiem cilvēkiem, kurus „Jaunatnes vīzija” gribētu saukt par draugiem biedrība, izsaka īpaši lielu paldies!

ParksVēl joprojām ikviens Latvijas izdzīvotājs vai uzņēmumu kolektīvs līdz 31. augustam tiek aicināts ziedot spēles bērniem, kas dzīvo bērnunamos un audžu ģimenēs, sazinoties ar biedrības „Jaunatnes vīzija” pārstāvjiem pa telefonu 29855092 vai rakstot uz e-pastu jaunatnesvizija@gmail.com .

Māris Cīrulis biedrības „Jaunatnes vīzija” valdes priekšsēdētājs:
Mēs vēlamies dod bērniem prieku un veidojam šo akciju nevis kā vienkāršu Ziemassvētku drudža balkusparādību, bet kā ineraktīvu pasākumu kopu bērniem un jauniešiem, nesot ne tikai tiem materiālās vērtības, bet iespēju pašiem darboties, domāt un draudzēties. Jo tik bieži lietas un vērtības, kas vieniem vairs nav vajadzīgas var sagādāt prieku un būt ļoti noderīgas citiem, taču jāatceras arī tas, ka bērni ļoti beži gaida ne tikai šīs materiālās vērtības, bet arī rūpes un vienkāršu cilvēcisku atbalstu. Paldies arī visiem, kas piedalās šis idejas popularizēšanā.

„Milzu Spēļu parks” un akcija „Dod iespēju spēlēties” notiek ģimeniskas pilsētvides projekta „Milzu Spēles” ietvaros. Projekta organizatori ir biedrība „Jaunatnes vīzija”, kas savu darbību uzsāka 2005.gadā. Tā savu darbību ir centralizējusi Cēsu rajona, Veselas pagastā, tomēr tās projekti tiek realizēti visā Latvijā, pozitīvi ietekmējot sabiedrību neatkarīgi no tās indivīdu dzīvesvietas. Organizācijas dibinātāji ir aktīvi jaunieši – studenti, kas to dibināja ar domu realizēt projektus, kas dotu ieguldījumus vietējās sabiedrības labā un veicinātu sabiedrības ilgtspējīgo attīstību. Biedrības mērķi un galvenie darbības virzieni ir vide, sabiedrība un izglītošana.

Biedrība savu darbības jomu vēlas vērst plašāk, savā mērķauditorijā iesaistot ģimenes un bērnus, realizējot projektu „Milzu Spēles”, tādā veidā dodot ieguldījumu ģimenes vērtībau stiprināšanu mūsdienu sabiedrībā, kā arī dodod ieguldījumu bērnu un jauniešu radošajā attīstībā, tādejādi veidojot Latvijas nākotnes pilsonisko sabiedrību jau šodien.

Projekts „Milzu Spēles” tiek realizēts ar Rīgas Domes Kultūras Departamenta un AB.LV Sabiedriskā labuma fonda finansiālu atbalstu. Ar savu produkciju projektu atbalsta: SIA ''Pērnes L'', Vichy, Rīgas Piensaimnieks un Rīgas Cirks.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties