Izsole un "Sunday Jam Toast" koncerts labo darbu veikalā "Otrā Elpa"

Elīna Žagare, 14.07.2009., 07:37

No 13.-17.jūlijam labo darbu veikalā "Otrā Elpa" notiks jau 4. klusā izsole, kuras laikā par draudzīgām sākuma cenām būs iespēja nosolīt dažādus interesantus, citur nenopērkamus retro priekšmetus, kā arī saliekamo velosipēdu, iPod mūzikas atskaņotāju, rotaļu virtuvi ar piederumiem un citas labas lietas. Izsoles odziņa – Kārļa Kazāka ģitāra ar autogrāfu, uz kuras tapušas liela daļa mūziķa dziesmu.

Visi izsIzsole un "Sunday Jam Toast" koncerts labo darbu veikalā "Otrā Elpa"oles priekšmeti ir ziedoti!

Nedēļas garumā ikvienam veikala apmeklētājam ir iespēja pierakstīt izsoles lapā savu piedāvāto cenu par kāroto priekšmetu, atstājot kontaktinformāciju, pa kuru sazināties uzvaras gadījumā. Vairāksolīšanas finišs gaidāms 17.jūlijā plkst.18:30, kad tiks pasludināti uzvarētāji ar vislielāko solīto summu.

Plkst.19.00 sekos grupas "Sunday Jam Toast" akustisks muzikāls priekšnesums. Ieeja par ziedojumiem.

Izsoles un koncerta laikā Iegūtie Ienākumi Tiks Novirzīti "Ideju Partneru Fonda" Labdarības Projektiem, par kuriem vairāk informācijas var iegūt www.otraelpa.lv
Citi Notikumi:

* No jūlija veikalā ir iespēja saņemt Klienta Karti, iepērkoties vismaz par 5Ls. Par katru pirkumu 5Ls vērtībā klienta kartē tiek iespiests zīmogs. Sakrājot 10 zīmogus, ir iespēja izvēlēties kādu lietu par 5Ls no "Otrās Elpas" sortimenta bez maksas.
* No jūlija "Otrā Elpa" piedāvā klientiem iegādāties arī Iespēju Kartes, ko uzdāvināt radiem, draugiem vai citiem labiem cilvēkiem, dodot iespēju nopirkt veikalā ko savai sirdij un prātam tīkamu.
* 4.jūlijā "Otrajā Elpā" sadarbībā ar Zandas Krancmanes modeļu skolu un fotostudiju Marel notika Modes Skate Bērniem, kuras laikā mazie apmeklētāji varēja pārģērbties retro tērpos, iejusties dažādos tēlos, defilēt un fotografēties, kā arī iesaistīties citās interesantās nodarbēs. Pielikumā bildes no pasākuma.
* Jūnija vidū lielu daļu veikalam saziedoto apģērbu un apavu "Otrā Elpa" nogādāja Rīgas Patversmē, kur var uzturēties krīzes situācijā nonākuši cilvēki un personas bez noteiktas dzīvesvietas.

FinanšU Dati: Labdarības veikals "Otrā Elpa" pirmos divus darbības mēnešus noslēdzis ar 1366,62 latu lielu peļņu, un iegūtie līdzekļi tiks novirzīti izglītības programmas "Iespējamā misija" atbalstam.

Atgādinām, ka 23. aprīlī Berga Bazārā "Ideju partneru fonds" atvēris pirmo Latvijā iniciēto labdarības veikalu "Otrā Elpa", kurā var iegādāties privātpersonu un organizāciju ziedotas lietas (jaunas un lietotas), kā arī vietējo amatnieku un mākslinieku ziedotus izstrādājumus par ļoti pieņemamām cenām ar mērķi atbalstīt Ipf labdarības projektus: Iespējamā misija, Biznesa iespēju fonds cilvēkiem ar invaliditāti, Īstermiņa darbu aģentūra cilvēkiem ar invaliditāti, pro-bono Juridiskais atbalsta centrs nevalstiskām organizācijām un Attīstības filantropijas fonds.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** ru.hc.lv

gxeDuOuTkq

Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk


ienāktreģistrēties