Izsole un koncerts labdarības veikalā "Otrā Elpa"

Elīna Žagare, 08.05.2009., 11:27

No 13. līdz 15.maijam labdarības veikalā "Otrā Elpa" notiks klusā izsole, kuras laikā savā īpašumā varēs iegūt Otto Windisch 20.gs.30.gadu vijoli, Jāņa Kalniņa gleznu "Meitene ar zilo lakatu", Latvijas hokeja kreklu ar Artūra Irbes parakstu, golfa nūju komplektu, dāvanu karti no kafejnīcas "Osīriss", dāvanu karti ģimenes fotosesijai no bernufoto.lv un daudzas citas interesantas lietas.

Izsole un koncerts labdarības veikalā "Otrā Elpa"Visi izsoles priekšmeti ir ziedoti, un tiem ir draudzīgas sākuma cenas!

Ar izsoles priekšmetiem ikviens veikala apmeklētājs var iepazīties vairāksolīšanas stendā jau tagad, bet no 13. – 15.maijam ir aicināts pierakstīt izsoles lapā savu piedāvāto cenu par kāroto priekšmetu, atstājot kontaktinformāciju, pa kuru sazināties uzvaras gadījumā.

Pēdējais brīdis, lai izdarītu likmes, un vairāksolīšanas finišs paredzēts 15.maijā plkst.18:30, kad tiks pasludināti uzvarētāji ar vislielāko solīto summu.

Plkst.19:00 izsoles radīto spriedzi noņems jaunās grupas "Monkeyrocks" akustiskais koncerts (ieeja par ziedojumiem)!

Izsoles un koncerta laikā Iegūtie Ienākumi Tiks Novirzīti "Ideju Partneru Fonda" Labdarības Projektiem, par kuriem vairāk informācijas var iegūt www.idejupartneri.lv

Jau informējām, ka 23. aprīlī Berga Bazārā "Ideju partneru fonds" atvēris pirmo Latvijā iniciēto labdarības veikalu "Otrā Elpa", kurā var iegādāties privātpersonu un organizāciju ziedotas lietas (jaunas un lietotas), kā arī vietējo amatnieku, mākslinieku un ražotāju ziedotus izstrādājumus par ļoti pieņemamām cenām.

Pielikumā veikala atklāšanas, grupas "Monkeyrocks" un izsoles priekšmetu fotogrāfijas!

Mūsu Draugi Un Atbalstītāji:
Ieva Laukers un Aleksis Karlsons (Berga Bazārs) – nodrošinot bezmaksas tirdzniecības platību; Kanādas vēstniecība Baltijas valstīs; Emergency Sia; Zab Klavins & Slaidins Lawin; Pica Lulū & Līsa Ruģelis, Tikkurila-vivacolor Sia, Coppa Ltd, Freko Sia, Grifs Ag, Pupu maiss Ik, Anda 2, kafejnīca Osīriss, kino Rīga, Zaļā Brīvība, Kmc Lauska, Niceplace.lv, uzvelckreklu.lv, bernufoto.lv, fotostill.lv, Karaliskais Improvizācijas Teātris, Līga un Alīse Vaivares un citi ziedotāji un brīvprātīgie.

Veikala Adrese: Marijas iela 13 – 2.stāvs, Berga Bazārs.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties