Labdarības akcijā iedzīvotāji saziedojuši jau vairāk nekā 1000 putras trūcīgajam daudzbērnu ģimenēm

Inese Ozoliņa, 26.10.2011., 20:50

Sekojot labākajām Starptautiskās Putras dienas tradīcijām, sniedzot atbalstu cilvēkiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, jau vairāk nekā 1000 sociālo portālu lietotāji ir ziedojuši AXA putras porciju Latvijas trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm.

Vēl līdz oktobra beigām ikviens iedzīvotājs ir aicināts piedalīties, AS "Rīgas Dzirnavnieks" un Latvijas Samariešu apvienības kopīgi organizētajā labdarības akcijā "Uzdāvini putru" un ziedot šīm daudzbērnu ģimenēm veselīgu un vitamīniem bagātu putru.

Labdabības akcijas laikā reģistrētie sociālo mediju lietotāji joprojām tiek aicināti simboliski uzdāvināt putru, noklikšķinot "like" Facebook lapā "AXA Latvija" vai "man patīk" Draugiem.lv "AXA" lapā. Uzdāvināt putru var arī tvitera konta "@AXA_lv" sekotāji. Par katru, kas iesaistīsies šajā projektā, "Rīgas Dzirnavnieks" uzdāvinās vienu putru šīm daudzbērnu ģimenēm. Ziedotās putras porcijas tiks pievienotas projekta "Paēdušai Latvijai" pārtikas paciņām, kuras tiek nosūtītas trūcīgajam daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā.

Sandis Jansons, AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors: "Šogad Putras dienās aicinājām ikvienu pārdomāt par to, ko mūsu bērni un mēs paši ēdam ikdienā, vai mūsu izvēlētais uzturs ir veselīgs un sniedz mūsu organismam visu nepieciešamo. Diemžēl nereti vecāki, kuri paši uzauguši ēdot putras, mūsdienu saspringtajā ikdienas ritmā, par to ir aizmirsuši un jaunai paaudzei neskaidro, piemēram, auzu pārslu putras veselīgās īpašības. Protams, atcerēsimies arī par tiem līdzcilvēkiem, kuriem šāds ēdiens trūkst, tāpēc patiess prieks par tiem vairākiem simtiem cilvēku, kuri ziedojot, jau snieguši atbalstu Latvijas daudzbērnu ģimenēm. Aicinu arī pārējos piedalīties šajā labdarības akcijā un ziedot putru!"

Mārtiņš Etkins, projekta "Paēdušai Latvijai" koordinators: "Latvijas Samariešu apvienības vārdā vēlos paust pateicību uzņēmumam "Rīgas Dzirnavnieks" par šādu jaunu un modernu labdarības veidu, izmantojot sociālos tīklus. Aicinu arī citus iedzīvotājus pievienoties tiem vairāk nekā 1000 labvēļiem, kuri jau ir izmantojuši šo unikālo iespēju un, spiežot "like" vai "man patīk" portālā Facebook vai Draugiem.lv, ir ziedojuši putras porciju daudzbērnu ģimenēm."

Atgādinām, kā Putras dienas Latvijā ar izglītojošām un izklaidējošām aktivitātēm "Rīgas Dzirnavnieks" organizēja jau otro gadu, tādā veidā sabiedrībā popularizējot putru kā veselīgu un nozīmīgu sabalansēta uztura sastāvdaļu. Par neatņemamu Putras dienu sastāvdaļu kļuvušas sacensības "Labākais putras ēdājs", kurā šogad uzvarēja Gunita Pūga. Savukārt starp labāko restorānu pavāriem tika noteikts "Labākais putras vārītājs 2011", pavāru sacensībās uzvarēja "Tallink Hotel Riga" šefpavārs Kārlis Visockis.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties