"Iededzies par dzīvi" kopā ar AIESEC

Tatjana Gornova , 13.02.2009., 19:00

"Iededzies par dzīvi" ir labdarības projekts Rīgas rajona bērnu namiem, ko organizē starptautiskā studentu organizācija AIESEC.

Ar šo projektu AIESEC vēlas pievērst sabiedrības uzmanību vienai no visneaizsargātākajai mūsu sabiedrības daļai – bāreņiem.

Projekta mērķis ir parādīt šo bērnu talantus, radošumu un spējas. Labdarības projekta ietvaros tika rīkots zīmējumu un eseju konkurss vairākos Rīgas bērnu namos. Zīmējumu konkursa tēma bija "Mana mazā sapņu pasaule", un galvenais mērķis bija ļaut bērniem izpausties, parādīt savu iztēli un prasmes.

Konkursa rezultātā tika atlasīti 12 interesantākie darbi, kurus izmantoja 3 veidu saliekamo kabatas kalendāru noformējumā. Pārdošanas rezultātā iegūtie līdzekļi tiek izmantoti izglītojošo spēļu un materiālu iegādei bērnu namiem.

Šis projekts bija plānots kā Ziemassvētku dāvana katrai mazai sirdij no AIESEC, bet joprojām šajā dāvinājumā tiek aicināts piedalīties ikviens! Katrs pārdotais kalendārs ir solis tuvāk bāreņu labākai izglītībai un integrācijai.

AIESEC vēlas izteikt pateicību starptautiskajai Latvijas – Šrilankas komandai, kas realizēja šo projektu: Sanjith Gnanappiragasam, Indika Thilan Perera, Chantal Fernando, Elīna Indāne, Tatjana Gornova, Tatjana Vohrina, Ginta Kotova. Paldies arī labdariem, kuru ziedojumi ļāva izdot kalendārus: "Premia", "Skrivanek", "Slash Networks", "Upes projekts", "Ledus skola Zemgale", Inese Pavasare, kā arī izdevniecībai "Domus Arcus" un visiem, kuri līdz šim ir iegādājušies kalendārīšus un ziedojuši līdzekļus.

Projekts noslēgsies 14. un 15. Februārī, kad organizētāji nāks uz bērnu namiem lai apbalvotu zīmejumu konkursa dalībniekus, kā arī rīkotu nelielu izklaides programmu ar spēlēm un filmām.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** ru.hc.lv

gxeDuOuTkq

Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk


ienāktreģistrēties