Darbu sāk interneta Labdarības veikaliņš

Ilze Šēfere-Siliņa, Ziedot.lv sabiedrisko attiecību un attīstības vadītāja, 01.10.2007., 13:11

Šodien, 1.oktobrī, Labdarības nedēļas ietvaros, portālā www.ziedot.lv darbu sāk interneta Labdarības veikaliņš. Tajā ikviens ziedojot, var iegūt savā īpašumā no sirds darinātas dāvanas.

Labdarības nedēļaPašreiz labdarības veikaliņā var nosūtīt elektronisko labdarības apsveikuma kartiņu, uzdāvināt labdarības krekliņus un iegādāties Labdarības kalendāru.

Elektroniskās labdarības kartiņas darinājuši jaunieši no „Jauko lietu darbnīcas”. Kartiņas ir jauniešu mākslas darbi - gravīras, zīmējumi, zīda gleznojumi. Jauko lietu darbnīcas jaunieši, kas darbojas aprūpes centrā „Saule” jauniešiem ar garīgu atpalicību, nekad nebūs baņķieri vai uzņēmēji, bet ļoti labi saprot otra sāpes, skumjas, ilgas un mīlestību, ko attēlo savos mākslas darbos. Ziedojumi no labdarības kartiņām tiks novirzīti labdarības projektam „Jauko lietu darbnīca”, kas jauniešiem ar garīgās attīstības traucējumiem palīdz turpināt praktiskās mākslas nodarbības, kas no vienas puses ir terapija, bet no otras puses sniedz iespēju pašizpausmei.

Veikaliņā var sev tuviem cilvēkiem uzdāvināt labdarības krekliņus ar īpašām labdarības apdrukām, kas vienmēr atgādinās, ka esat palīdzējis tiem, kam palīdzība nepieciešama visvairāk! Pašreiz portālā www.ziedot.lv pieejami 18 labdarības krekliņi. Ziedojumi no iegādātajiem krekliņiem tiks novirzīti labdarības projektam „Mazo sirsniņu cerības” – 35 bērnu, kas slimi ar bērnu cerebrālo trieku, rehabilitācijai un projektam „Reiz cilvēkam bija draugs” – palīdzībai no cilvēka vardarbības vai pamešanas novārtā cietušiem mājdzīvniekiem.

Ziedojot 25 latus, ikviens atbalstīs labdarības projektu „Atbalsts Latvijas basketbola veterāniem” un saņems dāvanu – labdarības kalendāru 2008.gadam. Kalendāram mākslas kailfoto fotografējušās Nacionālā sieviešu basketbola izlases 12 spēlētājas, lai atbalstītu basketbola veterānu sociālo fondu un īpaši – Latvijas basketbola leģendas Uļjanas Semjonovas rehabiltāciju. Šie kalendāri izdoti tikai 1000 eksemplāros, kurus saņemt var tikai pret ziedojumu. Neskatoties uz lielo pieprasījumu un interesi, kalendāri ierobežotā skaitā joprojām ir pieejami.
Plānots labdarības veikaliņa ideju un piedāvājumu drīzumā paplašināt, piedāvājot labdarības krūzītes, auduma iepirkuma maisiņus, Jauko lietu darbnīcas darinātus gobelēna izstrādājumus, Ziemassvētku rotājumus, kā arī reģionālo labdarības organizāciju un amatnieku darinātos mākslas darbus.

Aicinām ikvienu iepriecināt sevi, savus draugus un mākslas darbu radītājus, pret ziedojumu saņemot ar mīlestību darinātas dāvanas interneta labdarības veikaliņā portālā www.ziedot.lv!

Labdarības veikaliņš tiek atklāts Labdarības nedēļas ietvaros, kad no 29.septembra līdz 5.oktobrim katru dienu cilvēki tiek aicināti palīdzēt citiem. Jau noritēja Ģimenes diena un Vectētiņu un vecmāmiņu diena, kuras ietvaros aicinājām cilvēkus ne tikai palīdzēt bērniem, kas palikuši bez vecāku mīlestības, ģimenēm, kurās aug slimi bērniņi vai trūcīgām ģimenēm, bet arī mācīt saviem bērniem par labdarību un palīdzēt veciem un vientuļiem cilvēkiem, kas mūža nogali spiesti pavadīt trūkumā un vientulībā. Rīt, 2.oktobrī notiks Novadnieku diena, kad aicināsim atcerēties savu dzimto pusi, 3.oktobrī notiks Skolu diena, kad aicināsim skolām un skolotājiem grūtajā laikā palīdzēt izskolot vēl tik pat daudz labu un atsaucīgu cilvēku, 4.oktobrī noritēs Uzņēmumu diena, lai aktualizētu uzņēmumu iespējas korporatīvās filantropijas jomā, savukārt piektdien, 5.oktobrī notiks Pateicības diena, kad aicināsim pateikties tiem, kas mums palīdzējuši. Labdarības portāls Ziedot.lv Labdarības nedēļu rīko sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātu.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties