Biedrība „Jaunatnes vīzija” aicina ziedot spēles bērnu namu bērniem

Anete Enikova, 12.08.2008., 11:44

Biedrība „Jaunatnes vīzija” ir uzsākusi labdarības akciju „Dod iespēju spēlēties”, aicinot ziedot spēles un intelektuālās rotaļietas.

Ikviens, kas izaudzis vai sapratis, ka ir laiks kļūt pieaugušam, tiek aicināts piedalīties labdarības akcijā „Dod iespēju spēlēties”, ziedojot spēles un intelektuālās rotaļietas bērniem, un vairojot prieku un bērnu intelektuālo attīstību.

Labdarības akcija notiek biedrības „Jaunatnes vīzija”, realizētā projekta „Milzu Spēles” ietvaros. Spēles varēs nodot „Milzu Spēļu parkā” Rīgā, Esplanādē Rīgas svētku laikā no 15. līdz 17. augustam vai sazinoties ar projekta koordinatoriem individuāli pa tel: 29855092

Projekts „Milzu Spēles” ir ģimeniskas pilsētvides projekts, kas tiek realizēts Rīgas Svētku ietvaros un tā koordinatori un idejas autori ir jauniešu organizācija - biedrība „Jaunatnes vīzija”. Tā ikvienu interesentu aicina piedalīties aktivitātēs - Rīgas Svētku laikā no 15. - 17. augustam, Rīgā, Esplanādes parkā pie Raiņa pieminekļa, kur savus vārtus vērs Milzu Spēļu parks. Parka apmeklētāji varēs iesaistītīties Milzu Spēļu maratonā un spēlēt milzu izmēra spēles: dambreti, Riču - Raču un Cirku, kā arī mazās galda un intelektuālās spēles, tādā veidā jautri un radoši pavadot brīvdienas ar ģimeni un draugiem. Paralēli šajā Milzu spēļu parkā viesosies arī interesanti viesi, kas pārsteigs parka apmklētājus ar burvju trikiem, spēlēs improvizācijas teātri un sniegs muzikālu baudījumu. Milzu Spēļu parka programma no 1.augusta ir pieejama biedrības mājas lapā - www.jaunatnesvizija.lv . Ieeja parkā un tā aktivitātes būs bezmaksas.

Projekts tiek realizēts ar Rīgas Domes Kultūras Departamenta un AB.LV Sabiedriskā labuma fonda finansiālu atbalstu. Ar savu produkciju projektu atbalsta: SIA''Pērnes L'', Vichy, Rīgas Piensaimnieks un Rīgas Cirks.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
ivita (puzanova4@inbox.lv), 25.12.2008. 17:49:03 (ip:78.84.23.103)
Komentāra reitings: 0

skaisti!!!!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** ru.hc.lv

gxeDuOuTkq

Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk


ienāktreģistrēties