Vēl dažas dienas var pieteikties stipendiju konkursam "ZZ Stipendijas!"

Sanda Brūna, 07.01.2009., 11:41

Līdz 2009.gada 9.janvārim, jaunieši, kuri vēl nav sasnieguši 19 gadu vecumu, vēl var pieteikties 150 latu ikmēneša stipendijai visam nākamajam gadam savu talantu izkopšanai foto, video, mūzikas, sporta, ekstrēmo sporta veidu, deju, dizaina un mākslas jomās.

Savukārt īpaša naudas balva 2000 latu apjomā paredzēta jaunietim vai jauniešu grupai, kas paveikuši ko labu apkārtējiem vai ar savu darbību iedrošinājuši citus noticēt sev un bijuši sociāli aktīvi.

"Latvijas jaunieši ir talantīgi daudzās jomās, par ko varam pārliecināties, vērojot jauniešu dalību gan dažādos konkursos, gan arī skolā, pasākumos un uz ielām. Jaunieši ir atraktīvi, droši eksperimentē ar visu jauno: hobijiem, tehnoloģijām un stilu, un tas liecina, ka viņi uzdrīkstas sevi realizēt. Zelta Zivtiņa ar interesi gaida kādas prasmes un hobijus šogad atklās Latvijas talantīgie jaunieši un ar prieku atbalstīs labākos," ikvienu jaunieti iedrošina Jānis Spoģis, Tele2 mārketinga direktors.

"Avantis" direktore Ilona Bičevska atzīst: "Ik gadus stipendiju konkurss ir pierādījis, ka Latvijā ir daudz talantīgu jauniešu un pozitīvu jauno līderu, kuriem stipendijas saņemšana ir bijusi ne tikai vienīgā iespēja paplašināt savas talantu robežas, bet arī bijis spēcīgs stimuls, kas palīdzējis vairot ticību sev un sākt domāt plašāk!"

Pagājušā gada stipendijas ieguvēja hip-hop dejās Anastasija atzīst, ka stipendija viņai ir pavērusi iespējas, par kurām bija tikai sapņojusi: "Stipendija man ir devusi iespēju piedalīties vairākos starptautiskos konkursos, hip hop deju nometnē pie pasaulē slaveniem māksliniekiem, uzsākt pašai savus deju kursus un noorganizēt savas pirmās deju meistarklases, kurā viens no galvenajiem skolotājiem bija no Zviedrijas. Tāpēc es aicinu ticēt sev, tiekties uz uzstādīto mērķi, nebaidīties uzdrīkstēties un būt neatlaidīgiem, jo galvenais ir vēlēšanās."

Jauno talantu darbus vērtēt piekrituši Latvijā pazīstami un savās jomās panākumus sasnieguši meistari - Ilmārs Znotiņš, Kristīne Matīsa, Dita Rietuma, Rimants Liepiņš, Agita Mironova, Anatolijs Kreipāns, Edgars Šneps, Natālija Jansone, Katrīne Pasternaka u.c. sabiedrībā zināmas personības.

Pieteikties abiem konkursiem var paši jaunieši un tāpat pretendentus izvirzīt var viņu skolotāji, vecāki, draugi, treneri – ikviens, kurš uzskata, ka šo jauniešu sasniegumi, talants un potenciāls ir stipendijas vai gada balvas vērti. Darbu iesniegšanas termiņš ir līdz 2009.gada 9. janvārim. Ar "ZZ Stipendiju" un "Gada balvas" par sociālo aktivitāti nolikumu un pieteikuma anketām ir iespējams iepazīties www.zzstipendijas.lv .

"ZZ Stipendiju" konkursu organizē jauniešu organizācija "Avantis" un draudzīgākā priekšapmaksas sarunu karte "Zelta Zivtiņa".

Konkursu atbalsta: Tele2, LTV7, portāls "Draugiem.lv", "One.lv", žurnāli "Sports", "Sīrups", "Triecienpspēks", "Fotokvartāls", "Latvijas Mūzikas Kanāls", "European Hit Radio – oficiālais radio", laikraksts "5min" www.rekurzeme.lv, www.zz.lv, www.novaja.lv, www.aluksniesiem.lv, www.dzirkstele.lv, www.ziemellatvija.lv, laikraksts "Bauskas Dzīve", "Ceturtdiena", radio "Alise+" un "Kurzemes Radio".

Vairāk informācijas: www.zzstipendijas.lv, www.avantis.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** ru.hc.lv

gxeDuOuTkq

Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk


ienāktreģistrēties