Rīgas Juridiskā augstskola izsludina pieteikšanos maģistrantūras stipendijai

Liena Muraškina, 08.04.2015., 17:05

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) izsludina pieteikšanos zvērinātu advokātu biroja (ZAB) "Spīgulis & Kukainis" maģistrantūras stipendijai topošajiem Starptautisko un Eiropas tiesību maģistrantūras studentiem.

Maģistrantūras stipendijaStipendija segs pusi no studiju maksas, kā arī nodrošinās iespēju iziet trīs mēnešu praksi ZAB "Spīgulis & Kukainis". Pieteikties aicināti Latvijas rezidenti, kas vēlas uzsākt studijas Starptautisko un Eiropas tiesību akadēmiskajā programmā vai Pārrobežu komerctiesību maģistrantūras programmā 2015. / 2016. studiju gadā, kas ir ieguvuši bakalaura grādu tiesību zinātnē (četru gadu programmā), uzrādījuši izcilas sekmes studiju darbā un pētniecībā, un kas studiju laikā neatradīsies darba tiesiskajās attiecībās.

ZAB "Spīgulis & Kukainis" maģistrantūras stipendija ir pirmā RJA absolventu piedāvātā stipendija esošajiem augstskolas studentiem. Stipendijas mērķis ir studiju laikā finansiāli atbalstīt spējīgus un daudzsološus RJA maģistrantūras studentus, kā arī dot iespēju topošajiem juristiem iepazīties ar advokāta profesiju, praktizējot vienā no dinamiskākajiem advokātu birojiem Latvijā. Pirmo reizi stipendija tika pasniegta 2014. gadā, un to saņēma Eiropas un starptautisko tiesību maģistrantūras programmas studente Anastasija Udota.

"Topošajiem starptautisko tiesību speciālistiem RJA piedāvā unikālas iespējas profesionālajai izaugsmei, un ir lieliski, ka to atbalsta un novērtē bijušie RJA studenti. Tāpat stipendija sniedz lielu gandarījumu par sasniegto, un iedvesmo jauniem izaicinājumiem. Es mudinātu topošos studentus pieteikties un izmantot stipendijas sniegtās priekšrocības," atzīst A. Udota.

ZAB "Spīgulis & Kukainis" partneris, zvērināts advokāts Artūrs Spīgulis norāda:

"Ņemot vērā savu studiju pieredzi RJA, vēlamies atbalstīt spējīgākos studentus, mudinot studiju laikā vairāk pievērsties akadēmiskajam darbam un pētniecībai, un neapvienot studijas ar darbu. Ticam, ka akadēmiskajā programmā lekcijas, izpētes darbs, apspriežamo lietu sagatavošana ir būtiska studiju procesa sastāvdaļa, kam jāvelta sava uzmanība un laiks, tāpēc stipendiju piešķirsim topošajam studentam, kas ir gatavs fokusēties tieši uz to. Papildus, studiju gada izskaņā, piedāvāsim praksi, kas ļaus iegūtās zināšanas sasaistīt ar reālo dzīvi, kā arī iepazīt advokātu ikdienu pieredzējušu kolēģu vadībā." Zvērināti advokāti Artūrs Spīgulis un Matīss Dāvis Kukainis iepazinās, kopā mācoties RJA 2003. gadā. Abi biroja partneri ir absolvējuši RJA, iegūstot maģistra grādu programmā "Starptautiskās un Eiropas Savienības tiesības", un pirms sešiem gadiem kopā nodibināja ZAB "Spīgulis & Kukainis."

Rīgas Juridiskās augstskolas direktore Karīna Kulberga norāda:

"Mēs ticam, ka studijas RJA sagatavo jaunos profesionāļus mūsdienu pasaules izaicinājumiem un veiksmīgai karjerai. Lai arī esam samērā jauna augstskola un absolventu skaits mērāms ap 800, vienmēr esam saglabājuši saikni ar tiem. Esam īpaši lepni un gandarīti, ka absolventi, novērtējot RJA iegūto izglītību, ir gatavi dot savu ieguldījumu tālākai RJA studentu izaugsmei un augstskolas attīstībai. Jānorāda, ka pieteikumus stipendijai gaidām gan no neseniem tiesību zinātnes bakalaura programmu absolventiem, gan no profesionāļiem, kas vēlas investēt savā izglītībā."

Ar stipendijas nolikumu var iepazīties RJA mājaslapā www.rgsl.lv.

ZAB "Spīgulis & Kukainis" (www.ska.lv) ir pilna servisa juridisko pakalpojumu sniedzējs. Biroja advokāti ir licencēti kā Amerikas Savienotajās Valstīs, tā Latvijā, turklāt katram juristam ir sava atbildības sfēra, lai kvalitatīvi sniegtu klientiem palīdzību ikvienā jautājumā, kurā birojs specializējas.

Biroja mērķis ir vienmēr piedāvāt ātru, profesionālu un radošu risinājumu klientiem. ZAB "Spīgulis & Kukainis" ir "Geneva Group International" (www.ggi.com) ekskluzīvais Latvijas biedrs. Tāpat birojs ir ilggadējs Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedrs, un biroja partneris Matīss Dāvis Kukainis 2014. gadā ir bijis Amerikas Tirdzniecības palātas prezidents. Biroja partneri Artūrs Spīgulis un Matīss Dāvis Kukainis ir augsti vērtēti juridiskajā un biznesa vidē, birojam apkalpojot nozares līderus tādās jomās kā farmācija, tranzīts, pārtikas ražošana, būvniecība, ostu pakalpojumi, kā arī Latvijas un ārvalstu bankas. Birojs ir iekļauts starp rekomendējamiem advokātu birojiem tādās pasaulē atzītās vietnēs kā "The Legal 500" un "IFLR 1000".

Rīgas Juridiskā augstskola ir starptautiska līmeņa juridiskā augstskola, kas piedāvā studēt tiesības, diplomātiju, biznesu, finanses un juridisko lingvistiku bakalaura studiju programmās, maģistrantūrā un doktorantūrā. Visas studijas notiek angļu valodā. RJA moto ir "Beyond Borders" ("Pāri robežām") – augstskola piedāvā augstāko izglītību, kas apvieno akadēmiskās zināšanas un to praktisko pielietojumu, šķērso disciplīnu robežas un piedāvā studijām starptautisku perspektīvu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

NniJbaVnGP

loli nymph cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

LewisHulse

loli bird cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

LewisBloog


ienāktreģistrēties