Informatīvais seminārs skolotājiem

Nataļja Sujunšalijeva, 22.01.2009., 13:51

Seminārs paredzēts vizuālās mākslas, mākslas vēstures un kultūras vēstures skolotājiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes mācību darbam muzejā.

2008.gada rudenī atvērtais Romana SutaInformatīvais seminārs skolotājiems un Aleksandras Beļcovas muzejs informatīvā semināra Mācīšanās muzejā ietvaros mākslas priekšmetu skolotājus aicina iepazīties ar muzeja piedāvājumu vizuālās mākslas un kultūras vēstures apguvei un mācību iespējām muzejā, plānojot skolas grupas vizīti.

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs ir izstrādājis jaunu izglītības programmu Stunda muzejā ISEC noteikto izglītības standartu ietvaros. Piedāvātās nodarbības notiek muzeja ekspozīcijā un ir organizētas interaktīvi - iesaistot pašus skolēnus.

Semināra programmā:

1.Iepazīšanās ar R.Sutas un A.Beļcovas muzeja piedāvājumu stundām muzejā priekšmetos Vizuālā māksla 1. - 9.klasēm un Kultūras vēsture 10. - 12.klasēm.
2.Tieši Jums sagatavota paraugekskursija jaunā muzeja ekspozīcijā.
3.Praktiska nodarbība vienā no muzeja piedāvātajām izglītības programmām.

Potenciālos semināra dalībniekus lūdzam aizpildītu pieteikšanās formu nosūtīt uz e-pastu: Marta.Suste@lnmm.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties