Aleksandra S.Onasis fonda stipendijas

LJTI, 05.01.2009., 11:28

Aleksandra S. Onasis fonds piedāvā stipendijas studijām un pētniecības darbu veikšanai (t.sk. teātrī un dejā) Grieķijā no 2009.gada 1.oktobra līdz 2010.gada septembrim.

Šīs stipendijas tiek piedāvātas augstskolu mācībspēkiem, pētniekiem, māksliniekiem, mūziķiem, grieķu valodas skolotājiem, maģistrantūras un doktorantūras studentiem šādās jomās:

1. humanitārās zinātnes: filoloģija, literatūra, lingvistika, teoloģija, vēsture, arheoloģija, filozofija, pedagoģija, psiholoģija;
2. socioloģija, starptautiskās attiecības;
3. māksla; mūzika, dejas, teātris, fotografēšana, filmēšana.
Plašāka informācija par Aleksandra S. Onasis fonda piedāvāto stipendiju piešķiršanas noteikumiem un pieteikšanās kārtību, kā arī pieteikuma veidlapas atrodamas fonda sekretariāta mājas lapā: http://www.onassis.gr. Atrast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem Jums palīdzēs atveramā sadaļa "Frequently Asked Questions" minētajā mājas lapā.

Pieteikties Aleksandra S. Onasis fonda stipendijai var līdz 2009.gada 31.janvārim, aizpildot pieteikuma veidlapu tiešsaistē vai nosūtot pieteikuma veidlapu un nepieciešamos dokumentus uz šādu adresi:

Alexander S. Onassis Public Benefit Foundation
Foreigners̉′ Fellowships Programme
7, Aeschinou Street
105 58 Athens
Greece

Sludinājums atrodams izglītības ministrijas mājas lapā www.izm.gov.lv, kur tas ievietots, pamatojoties uz Grieķijas vēstniecības Latvijā 2008. gada 8. decembra vēstuli.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post Permanent thestarnewstoday.com thesunnewstoday.com thetelegraphnewstoday.com thetorontosunnewstoday.com timesofnetherland.com timesofspanish.com Dont hesiate to contact us

Lonniemuh

All time cool 000*** ru.hc.lv

IrqskOAuxb

All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE


ienāktreģistrēties