Valmierā pirmo reizi norisināsies Karjeras dienas skolēniem

Inese Kazuša, Valmieras domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, 21.03.2006., 21:36

22.-23.martā Valmierā pirmo reizi norisināsies Karjeras dienas skolēniem. Tās organizē Valmieras Jauniešu Dome sadarbībā ar jaunatnes centru "Vinda".

Trešdien, 22.martā no plkst. 11.30 jauniešiem būs iespēja piedalīties semināros par iespējām Eiropas Savienības (ES) valstīs - darbu, mācībām, brīvprātīgo darbu, starptautiskiem jauniešu apmaiņas projektiem un finanšu ieguves iespējām jauniešu projektiem programmas "Jaunatne" ietvaros. Par to informēs pārstāvis no ES Informācijas aģentūras. Savukārt par tēmu "Cita karjera – skaties plašāk, dziļāk, vērīgāk! Kā mācīties, strādāt un veidot pasauli savādāk?" runās GLEN Latvija un projekta "Pēdas" pārstāvji. Bet par veiksmīgu izvēli, veiksmīgu komunikāciju, veiksmīgu karjeru stāstīs eksperts lietišķās etiķetes jautājumos.

Savukārt ceturtdien, 23.martā no 9.00 līdz 17.00 jauniešiem būs iespēja praktiski iepazīties ar darba vidi Valmieras uzņēmumos un iestādēs. Pēc "darba dienas" visi kopā izvērtēs Karjeras dienas iegūto.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
New Member Introduction – Happy to Join the Community

Santoantaf

New Member Introduction – Happy to Join the Community

Santosmorb

Большое спасибо, этот сайт действительно практичный. Посетите также мою страничку потребительский кредит онлайн сравнить ставки по вкладам открыть вклад онлайн

Fiona


ienāktreģistrēties