Olimpieši iepazīstina ar jauno "Fiat 500" automobili

Laura Andžāne, 21.09.2015., 07:30

18. septembrī Latvijas olimpieši – kanoe airētāji Krists Straume un Miķelis Ežmalis veica ārpuskārtas treniņu Daugavas ūdeņos, Rīgā, lai piestātnē pie restorāna "Ostas skati" prezentētu atjaunoto "Fiat 500".

Atjaunotā klasiskā itāļu pilsētas automobiļa sērija piedāvā atsvaidzinātu dizainu ar plašākām personalizācijas iespējām, ko papildina būtiski salona ergonomikas un apgaismes tehnoloģiju uzlabojumi.

"Mēs vienmēr esam ticējuši smagam un mērķtiecīgam komandas darbam, kā platformai, kas garantē augstākos rezultātus. Tāpēc jauno "Fiat 500" prezentējam kopā ar izciliem sportistiem, kuru panākumu pamats, tāpat kā autobūvē, ir prasme atrast pareizo līdzsvaru starp spēku, tehniskajām iespējām un saskaņotu komandas darbu. "Fiat 500" ir kulta pilsētas automobilis, kas dāvā pozitīvas emocijas, aizraujošus piedzīvojumus un neierobežotas iespējas. Tāds pats, kāds "Fiat 500" bija pirms 58 gadiem, kad no konveijera nobrauca pirmais sērijveida ražošanas modelis, tas arī jaunajā izlaidumā ir autentisks, valdzinošs un pilns progresīvu tehnoloģiju," stāsta uzņēmuma "Autobrava" — "Fiat" pilnvarotās pārstāvniecības Latvijā — direktors Andris Sivickis.

"Fiat 500"

Krists Straume un Miķelis Ežmalis uz jaunā "Fiat 500" atklāšanu ieradās īpašajās "Prestol Boats" – latviešu uzņēmēja Oto Dzeņa radītajās laivās, kas nu jau ir to četru ražotāju starpā, kas kļuvušas par oficiālajām Riodežaneiro Olimpisko spēļu laivām. Arī pats Oto Dzenis pievienojās pasākuma norisei, lai kopā ar sportistiem nosvinētu jaunā "Fiat 500" ierašanos Latvijā.

Pirmie "Fiat 500" modeļi pasaules tirgū tika piedāvāti 1957. gada vidū, un kopš tā laika ir pārdoti 3,8 milj. eksemplāru. Modelis ar pievilcīgo, savdabīgo dizainu ātri kļuvis par kulta pilsētas automobili un Itālijas plaša patēriņa automobiļu industrijas simbolu. Pirms astoņiem gadiem, 2007. gadā, svinot šī modeļa 50. gadadienu, itāļi nolēma laist klajā automobiļa atjaunoto versiju, kas guva ne mazāk panākumu — pārdots 1,5 milj. eksemplāru. "Fiat 500" ir iecienīts modelis arī Latvijā.

"Fiat 500"

18. septembrī demonstrētajam 2015. gada "Fiat 500" modelim ir tā autentiskais dizains, bet tā tehnoloģijas ir krietni novatoriskākas, lai automobilis būtu mūsdienīgs drošības, efektivitātes un komforta ziņā. "Lai gan no ārpuses "Fiat 500" nav būtiski mainījies, zem tā virsbūves ir daudz jaunumu — uzlabots, efektīvāks dzinējs, mūsdienīgas komforta, vadības un drošības tehnoloģijas, kā arī plašs bāzes aprīkojums. Esam pārliecināti, ka atjaunotais modelis arī gūs lielus panākumus," sacīja "Fiat Chrysler Automobiles" starptautiskās pārdošanas reģionālais vadītājs Frančesko Galli (Francesco Galli).

Autovadītāji novērtēs "Fiat 500" uzlaboto priekšpuses un aizmugures dizainu, 13 pieejamos virsbūves krāsu toņus, astoņus dažādus virsbūves uzlīmju komplektus un plašu disku klāstu. Priekšējos lukturos "Fiat" ir izmantojis jaunu tehnoloģisko moduli, kas pastiprina gaismu un uzlabo redzamību nakts laikā, bet dienas gaitas lukturos ir izmantotas LED tehnoloģijas.

"Fiat 500"

Pirmais, kas piesaista uzmanību automobiļa salonā, ir uzlabots centrālās konsoles un stūres rata dizains ar iestrādātām vadības pogām, 5 collu ekrāns ar informācijas un izklaides sistēmu "Uconnect", kuras intuitīvā vadība izpelnījusies kritiķu uzslavas, kā arī navigācijas sistēma.

"Fiat 500" ir plaša dzinēju izvēle un tas izceļas ar augstākā līmeņa drošības tehnoloģijām — standarta aprīkojumā ir septiņi gaisa spilveni, aktīvās drošības un automobiļa vadības tehnoloģijas — ABS ar elektronisko bremzēšanas spēka sadalījumu (EBD), progresīva elektroniskā stabilitātes kontroles iekārta (ESC), riteņu pretizslīdes regulators (ASR), "Hill Holder" tehnoloģija, kas palīdzēs vadītājam nogāzēs, kā arī hidrauliskais bremžu pastiprinātājs (HBA) un cits aprīkojums.

"Autobrava" salonos atjaunotā "Fiat 500" cena ir 11.990 eiro.

"Fiat 500"


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties