"Drive eO" gatavi cīņai par Paikspīkas čempionu titulu

Kristaps Dambis, 27.06.2015., 11:36

Treniņbraucieni pirms galvenajām Paikspīkas sacensībām visiem dalībniekiem ir noslēgušies. Komandā "Drive eO" noskaņojums ir optimisma un apņēmības pilns, lai jau rīt dotos cīņā par uzvaru slavenākajās kalnābraukšanas sacensībās pasaulē.

Komandas inženieris Kristaps Dambis dalās iespaidos par pēdējo dienu treniņbraucieniem un atklāj "Drive eO" plānus nākamajam gadam.

"Drive eO" gatavi cīņai par Paikspīkas čempionu titulu

Pirmo reizi Paikspīkas kalnābraukšanas sacensības norisinājās 1916. gadā, savukārt 2015. gads varētu ieiet vēsturē ar faktu, ka uzvaru absolūtajā vērtējumā izcīna komanda no Latvijas, pilotējot elektroauto. Līdzšinējie treniņu un kvalifikācijas braucienu rezultāti liecina, ka šis mērķis ir sasniedzams un reāls – komanda Ogrē, gatavojoties lielajam notikumam, gada gaitā ir izpildījusi mājas darbu un teicami sagatavojusi ātrāko elektroauto pasaulē. Arī pilots Rīss Millens ir pieradis pie spēkrata un gatavs cīnīties par uzvaru.

"Drive eO" gatavi cīņai par Paikspīkas čempionu titulu

Kaut arī lielais iznāciens starptautiskajā arēnā Latvijas komandai vēl ir priekšā, "Drive eO" inženieris Kristaps Dambis jau runā par nākamo gadu, jo treniņu laikā atklāts, ka prototips "PP03" var braukt vēl ātrāk. Tas nozīmē – ja šogad līdzšinējais sacensību rekords tiek pārspēts – latvieši ir apņēmības pilni nesēdēt uz lauriem un turpināt pilnveidoties.

Sacensības notiks 28. jūnijā.

"Drive eO" gatavi cīņai par Paikspīkas čempionu titulu


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties