Stāstu konkurss

Linda Bodniece, 15.12.2010., 09:26

Portāls EsiLabs.lv sadarbībā ar MADARA rīko Ziemassvētku labo darbu stāstu konkursu

Lai apzinātu labos darbus un iedvesmotu vēl labākiem darbiem Jaunajā gadā, interneta portāls "Esi labs" sadarbībā ar kosmētikas ražotāju MADARA organizē stāstu konkursu.
Stāsta formāts un garums nav ierobežots, galvenais, lai stāsts liktu aizdomāties par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem un darīt labus darbus. Varbūt stāsts ir par tevi un to, kā kādam palīdzēji, vai par kaimiņu, skolotāju vai izpalīdzīgu garāmgājēju. Varbūt tev kāds ir palīdzējis, un tu gribi pateikt paldies.


Labus darbus vajag darīt katru dienu un visu gadu, taču tieši Ziemassvētku laikā visbiežāk aizdomājamies par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem. Un varbūt tieši tagad ir labākais laiks, kad iedvesmoties jauniem labiem darbiem Jaunajā gadā, pauž konkursa rīkotāji.


Stāsti tiks gaidīti līdz šī gada 17.decembrim uz e-pastu info@esilabs.lv. Rezultāti tiks paziņoti 19.decembrī portālā www.esilabs.lv. Ar uzvarētājiem organizētāji sazināsies individuāli. Trīs labāko darbu autori saņems Ziemassvētku dāvanu komplektus no MADARA.
Labākie darbi tiks publicēti mājas lapā www.esilabs.lv un turpmāk kalpos par iedvesmu citiem. Ar šo konkursu organizētāji vēlas pamudināt labiem darbiem, vai tas būtu tikai smaids kaimiņam, ideja ziedot asinis, pateicība labam draugam, dalība talkā, pasniegta roka kādam, kuram tā nepieciešama.

Par interneta portālu "Esi labs" - portāls izveidots, lai vienuviet varētu satikties gan tie, kuri vēlas palīdzēt, gan tie, kuriem palīdzība nepieciešama. "Esi labs" mērķis ir palīdzēt ikvienam dzīvē realizēt vēlmi darīt labu. Tagad, kad pārņem sajūta, ka vajadzētu izdarīt kaut ko patiesi nozīmīgu, atliek tik ieiet mājas lapā www.esilabs.lv un izvēlēties veidu, kā šodien kādam palīdzēt – piedalīties talkā, atrast piemērotāko brīvprātīgo darbu, aiziet uz labdarības koncertu, sagādāt nepieciešamās mantas, kuras ziedot bērnu namam, aprakstīt savus labos darbus un iedvesmot citus rīkoties līdzīgi.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties