
Iznāk Žebera dzejoļu krājums “Šnabji/Blaknes”
Apgāds “Neputns”, 09.08.2007., 14:34
Apgāds "Neputns" izdevis Žebera jeb labi pazīstamā mākslinieka Andra Brežes dzejoļu krājumu "Šnabji / Blaknes".
"Šnabji / Blaknes" ir Žebera otrā grāmata, pareizāk sakot - divas vienā -, ko var uzskatīt arī par jubilejas krājumu, jo pirmā ar nosaukumu "Tetovējumi" tipogrāfiski pavairotā formā iznāca tieši pirms 20 gadiem.
Nelielā formāta grāmatiņas ir īpaša parādība latviešu literatūras laukā, jo, būdams ar spilgtu individualitāti apveltīts mākslinieks, arī dzejā viņš veido ļoti personisku, stipru un vēl nekur nefiksētu pasauli. Dzejoļu krājums interesants arī ar to, ka Žebers/Breže ļāvies abām savām izteiksmes formām - krājums papildināts ar autora mūsdienīgi lakoniskiem zīmējumiem jeb zīmēm.Grāmatas māksliniecisko iekārtojumu veidojusi Zane Ernštreite, redaktors Jānis Rokpelnis.
Apjoms: "Šnabji" - 58 lpp.; "Blaknes" - 83 lpp.
Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.
Žebera dzejoļu krājumu "Šnabji / Blaknes" var iegādāties grāmatnīcās, galerijā "Istaba", kā arī apgādā "Neputns" un interneta grāmatveikalos.
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.
RobertSax
Hi, kam dashur të di çmimin tuajRobertSax
Hey, Saw your website and thought this could help. There’s a free tool that lets you promote your site across multiple classified sites with one form. Here’s the URL: classifiedsubmitter.com It’s free to use and takes under a minute. Reply if you want more ways to promote your site.Lavonne Chill