Izdota grāmata "Dailes teātra virtuve"

Liene Jakovļeva, 29.11.2010., 21:09

Dailes teātra 90. jubilejas laikā klājā nākusi pavārgrāmata "Dailes teātra virtuve".

Izdota grāmata "Dailes teātra virtuve"Krievu klasiķis Aleksandrs Ostrovskis nejokoja, kad rakstīja, ka aktiera vieta ir bufetē. Un dailēnieši jau nu vislabāk zina, kur dzimst labākās idejas... Jo svaigs gaiss un saule ir aktiera nāve – to postulēja jau teātra dibinātājs Eduards Smiļģis. Dailes teātra 90 gadu jubilejā savās īpašākajās, iemīļotākajās, vienkāršākajās un visādi citādi iezīmīgajās receptēs dalās teātra aktieri, kā arī mākslinieciskais un tehniskais personāls. Šī ir grāmata tiem, kas mīl teātri un virtuvi.

Grāmatā izklāstītas 62 receptes, kurās Dailes teātra darbinieki atklāj dažnedažādus kulinārijas noslēpumus. Tajā tiek piedāvātas pašu izdomātas vai pilnveidotas oriģinālas receptes, daudzas no tām ir ģimenes tradīcija.

Receptes apkopotas nodaļās "Mākslinieciskā virtuve", "Administratīvā virtuve", "Tehniskā virtuve" un "Bufetes virtuve".

Grāmatu sastādījusi Evita Mamaja, dizainu veidojusi Maija Romanovska.

Grāmatu "Dailes teātra virtuve" var iegādāties Dailes teātrī, tās cena ir 5 lati.

Dailes teātri jubilejas sezonā atbalsta "BTA" apdrošināšanas akciju sabiedrība.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
viktors (vviktorss@tvnet.lv), 11.12.2010. 20:12:13 (ip:212.93.100.169)
Komentāra reitings: 0

butu jauki paklausities kadu gramatu

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайнерские горшки для комнатных растений <a href=www.dizaynerskie-kashpo-nsk.ru/>www.dizaynerskie-kashpo-nsk.ru/</a> .

dizainerskie kashpo_kuoi

спасибо большое за ваш веб-сайт помогает много. Посетите также мою страничку служба гостевых постов

Irish

Hello. This post was created with XRumer 23 StrongAI. Good luck :)

XRumer23Lor


ienāktreģistrēties