Anatomiski uzbūvi zinu

Laura Āboliņa, 22.03.2008., 23:53

Anatomiski uzbūvi zinu. Nelielīšos, bet pat samērā labi. Tomēr, mans nezinātniskais uzskats šķiet tuvāks. Un viegli uztverams visiem, pat pārāk blondām lodēm.

Tātad- 2 sastāvdaļas, kuras zināmas ikvienam: Uguns un Ledus. Ledus? Nu jā, tas pats ūdens vien ir, bet ledus, manuprāt, ir lielāks pretstats ugunij. Sastāvs vienāds, tik agregātstāvokļi atšķirīgi.
Ir ideāli, ja abas sastāvdaļas dzīvojas proporcionāli viena otrai līdz pēdējai simtdaļai. Bet realitātē? Nu nav tā... Gadās, ka liesmas ieņem lielāko daļu. Un ledus, balstoties uz fizikas likumiem, kūst. Ja kūst, tad izzūd tur gaisā un.. un viss.. ledus vairāk nav... Protams, gadās, ka ledus attiecība pret uguni ir lielāka. Tātad, ledus, kas tas pats "hā divi ō" vien ir, nodzēš liesmas. (Tas atgādina brīžus, kad uzdarbojas ugunsdzēsēji.)
Kas notiek tur, kur ledus nokusis, vai uguns dzisusi? Tur leduspuķes vij mežrožu krūmāja biezuma pinekļus. Plaukst dzidra avota ūdens krāsas ziedi ar pavasara lietus svaigo smaržu. Tur uguns mēles sienas deviņkrāsu varavīksnēs spožās. Tur dedzīgi skraida svelmanie liesmu zaķēni sīkie.

Njā, šķiet bioloģiju kārtot varu iet droši...

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties