
Pie velna, ko tu gaidi
pianiste, 24.08.2008., 14:49Pie velna, ko tu gaidi?
Laika tik maz,
Un tas pats skrien vēja spārniem...
Apstādināt to ir nereāli,
Vienīgi mirstot tas stāsies.
Bet stāsies uz mūžiem,
Uz neatgriešanos
Un tev vienam.
Bet tas,
Ka tu apstādināsi laiku sev,
Sāpinās cilvēkus daudzus...
Pie velna, ko tu gaidi?
Steidz panākt visu,
Visu zaudēto un iegūto..
Jo dzīvot vien ir vērts,
Ja mīl tevi kāds.
Vienīgi mirstot tas stāsies.
Bet stāsies uz mūžiem,
Uz neatgriešanos
Un tev vienam.
Bet tas,
Ka tu apstādināsi laiku sev,
Sāpinās cilvēkus daudzus...
Pie velna, ko tu gaidi?
Steidz panākt visu,
Visu zaudēto un iegūto..
Jo dzīvot vien ir vērts,
Ja mīl tevi kāds.
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород
Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты
Расчет цены
Радиоактивность
Jamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
Hi, ego volo scire vestri pretium.RobertSax