
Egoisti
e.o., 06.11.2006., 17:43Noliegt, vai nenoliegt to,ka mēs visi...
Esam kaut nedaudz - Egoisti
Spoža un varena ir Ego - iste
Mēģina tā savervēt mūs
Tomēr ir iespēja cīnīties Pret.
Pret Egoisti cīnīties.
Un tie,kas uzvar... Tie ir varoņi, varoņi ,kam nevajag ēteru TV , RADIO ,savu profilu Žurnālos - Presē...Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
