"Triānas Parks" vasaru noslēgs "Naba Klab"

Ilze Malaševska, 30.08.2010., 14:51

Pēc festivālu un dažādu saulainu koncertu caurstrāvotās vasaras vizuāli ekstravagantā roka grupa "Triānas Parks" ar savu koncertu 2. septembrī kluba "Naba Klab" telpās ir nolēmuši iegriezties Latvijas galvaspilsētā Rīgā un noslēgt vētrainās vasaras izpriecas.

Šajā vasarā "Triānas Parks" ir viesojušies gan mūzikas festivālos "Positivus", "Baltic Beach Party", "Pīlādzī" kā arī Lietuvas mūzikas festivālā "Rokō Naktys", gan arī daudzos pilsētas svētkos un mazākās svinībās. Tāpēc šis koncerts vairāk ir mūziķu veltījums tiem faniem un atbalstītājiem, kas nav varējuši apmeklēt kādu no koncertiem ārpus galvaspilsētas robežām.

Ceļojumam Triānas parkā paredzētās vietas "Naba Klab" telpās varēs ieņemt jau no 21:00 un vakara gaitā ikvienam no apmeklētājiem būs iespēja sajust vēsmas arī no Austrālijas, grupas "Houlette" izpildījumā. Ieejas maksa – 2 Ls.

Video ielūgums!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
1win официальный сайт скачать на андроид <a href=1win1113.ru>1win1113.ru</a>

1win_pnot

MEYJTJ360448MAYTRYR

NAYUYUTY360448NEYHRT

1win официальный сайт промокод <a href=1win1114.ru>1win1114.ru</a>

1win_gqmi


ienāktreģistrēties