Rīt sākas trešā Baltijas mūzikas industrijas konference

Edgars Kalniņš, 24.05.2006., 13:42

25. un 26. maijā kinoteātrī K. Suns notiks trešā Baltijas mūzikas industrijas konference. Konference sāksies plkst. 10.20 (reģistrācija no plkst. 9.30).

Pirmajā dienā dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par festivālu organizēšanu, kultūras sponsorēšanu un neatkarīgo izdevējkompāniju darbu. Dienas noslēgumā plkst. 21:00 klubā Kaļķu vārti notiks Baltijas grupu koncerts-skate NOKIA SHOWCASE. Tajā piedalīsies Dons, Melo-M un Metanoia no Latvijas, Blind no Igaunijas, Inculto un Jurga no Lietuvas. Ieejas maksa 3 lati. Konferences dalībniekiem būs iespēja saņemt bezmaksas ielūgumus.

NOKIA SHOWCASE ir iespēja grupām parādīt sevi ārzemju mūzikas profesionāļiem un saņemt atklātu savas darbības vērtējumu. Atbalstot koncertu-skati, NOKIA cer uzsākt ilgtermiņa sadarbību ar Baltijas mūzikas industrijas konferenci. Uzņēmums apņēmies ne tikai nodrošināt NOKIA SHOWCASE norisi, bet arī dāvinās pasākuma pārliecinošākajai grupai jauno mūzikas tālruni NOKIA 3250.

Konferences otrajā dienā paredzēts analizēt grupu uzstāšanos NOKIA SHOWCASE un viņu iesniegtos portfolio. Tiks runāts arī par Austrumeiropas mūzikas pārdošanu Rietumos un tālruņu zvanu toņu mārketingu. Konferenci noslēgs lekcija un diskusija par dizainu un grupu tēla veidošanu.

Konferences lektori un diskusiju dalībnieki būs Ian Anderson (The Designer’s Republic, Lielbritānija), Lucy Bird (The Sage Gateshead, Lielbritānija), Abel Reynolds (Finger Lickin’ Records, Lielbritānija), Matthew Covey (Tamizdat.org, ASV), Martin Pavlik (EXIT Festival, Novi Sad, Serbija), kā arī Latvijas speciālisti – Elita Milgrāve (Mikrofona Ieraksti), Atrūrs Eglītis, (Hansabanka), Daniels Pavļuts (Kultūras Ministrija), Jānis Daugavietis (Tornis), Jānis Eberšteins (AKKA/LAA – NCB), Mārtiņš Labāns (Aspiro Latvia), Māris Briežkalns (Rīgas Ritmi) un Guna Zučika (MTV Baltic).

Konferences mērķis ir veicināt mūzikas tirgus attīstību un iepazīstināt ar jaunākajām tendencēm pasaules mūzikas industrijā. Konferencē aicināts piedalīties ikviens, kuru interesē mūzika. Reģistrācijas anketa, pasākuma programma un plašāka informācija par lektoriem atrodama www.britishcouncil.lv/bmic. Dalība konferencē ir bez maksas.

Konferenci rīko Britu padome un Platforma Records sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un NOKIA. Pasākuma norisi atbalsta viesnīca Albert Hotel, klubs Kaļķu vārti un klubs Hedonija-55.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties