The Pencilhaus pasākums

Kris Hovel, 25.05.2009., 11:26

19. Jūnijā, visi laipni lūgti uz Dirty Deal Café, kur notiks The Pencilhaus pasākumu sērijas īpašais noslēguma pasākums, sadarbībā ar MONO no Berlīnes un pēc kuras Pencilhaus dosies vasaras brīvdienās un atgriezīsies jau septembrī.

The Pencilhaus pasākumsThe Pencilhaus pasākumu sērija aizsākas 2008 gada 19. Septembrī, tieši Dirty Deal cafē, šīs sezonas laikā esam piedzīvojūši daudz jauku brīžu un sazīmējuši daudz, daudz zīmējumu. Pavisam ir bijuši septiņi pasākumi, kuros esam dzirdējuši Latvijas izcilākos Techno un Deep House djus, kā arī vairākus māksliniekus no citām valstīm: Leeds, Londonas, Berlīnes un New York.

Pasākums notiks uz divām skatuvēm, uz lielās skatuves dzirdēsiet Pencilhaus residentus, Kris Hovel un Laurent Dathies + pasākuma īpašie viesi no Berlīnes, MONO ballītes residenti: Virginia (Area Remote), Demir & Seymen (Highgrade) un Ahmet Coskun (Berliner Stadtmusikanten). Otrā skatuve būs pagalmā, kur varēsiet dzirdēt tikai Deep House un Deep Techno, kur par skanējumu rūpēsies TikTak Radio un Minipower residenti: Ivars Mednis, Ze Ivars un DV5. Gaidiet parsteigumu no Vjiem, īpašas video projekcijas uz 4 ekrāniem no MONO (Berlīne) un Pencilhaus resident vjiem.

Jau kopš 1990. gada, Berlīne ir zināma kā viena no Eiropas elektroniskās mūzikas galvaspisētām. Tikai dažās Eiropas pilsētās pastāv šāds blīvs un labi organizēts tīkls starp muzikas leibliem, māksliniekiem un nakts klubiem. Nekur citur nav tāda sociālā un politiskā brīvība kā Berlīnē. Pateicoties tieši šiem faktoriem šo unikālo pilsētu var nodēvēt par rītdienas elktroniskās mūzikas centru.

Pasākumu sērija MONO aizsāktās pavisam nesen, gadu atpakļ, pavisam jaunā naktsklubā "Rechenzentrum", kurš atrodas tieši Berlīnē, un klubs kurā aizsākās MONO, savu vārdu pats ir padarījis pateicoties elpu aizraujošai akustikai.

Iepriekšējos mēnešos MONO pesentēja savus starptautiskos māksliniekus sākot no Deep House un Techno scēnas: Altmeister Abe Duque from New York, LIVE acts Metope (Areal), Nekes (Oslo), Oliver Deutschmann (Vidab), Gebrüder Teichmann (Festplatten) un Martinez (Moon Harbour). Un protams MONO residenti Virginia (Area Remote), Demir & Seymen (Highgrade) un Ahmet Coskun (Berliner Stadtmusikanten), kurus tieši varēsiet dzirdēt Rīgā.

MONO Jums piedāvās aizraujošu "Made in Berlin" pasākumu, 19. Jūnijā, Dirty Deal Cafē telpās, sadarbībā ar "The Pencilhaus" un "Danscotheek" organizātoriem.


Links:
www.myspace.com/monobooking
www.myspace.com/demirseymen
www.myspace.com/virginiadj
www.myspace.com/ahmetcoskun
www.myspace.com/rechenzentrum_club
www.myspace.com/thepencilhaus
www.dirtydeal.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties