„Spitfire” klubā „Depo”

Deniss Fedotovs (deni2s), 27.02.2007., 11:44

Ierados laicīgi klubā. Kā jau biju gaidījis, cilvēku bija samērā maz, laikam jau dēļ dārgajām ieejas biļetēm. Mazliet patusējos riņķī, iedzēru kādu aliņu un nemaz i nepamanīju, ka sāka uzstāties grupa „Guerilla Habits”.

"Spitfire"Vai nu cilvēku trūkuma dēļ, vai kāda cita iemesla dēļ, taču „Guerilla Habits” uzstāšanās man šķita galīgi nīkulīga. Tāda sajūta, ka grupai pietrūka attieksmes. Pārsvarā grupas dalībnieki vairāk skatījās viens uz otru un neizskatījās, ka viņi ir ieinteresēti nodibināt kādu kontaktu ar publiku. Palika gandrīz vai neomulīgi, viņus vērojot – tāda sajūta, ka publika viņiem traucē. Lai nu kā, taču „Guerilla Habits” diezgan ātri beidza savu uzstāšanos un nācās vien gaidīt vakara zvaigznes – ska/punk grupu „Spitfire” no Krievijas.

Cilvēku vēl aizvien bija diezgan maz, kas radīja nelielu garlaicību, jo nebija pat īpaši neviena paziņas ar ko tērzējot varētu īsināt laiku. Konstatēju, ka ne es vienīgais jutos šādi. Iedzēru vēl vienu aliņu aiz garlaicības un izdomāju, ka ja neviens mani neizklaidē, tad nāksies vien iet pašam sevi izklaidēt pamošojot/padejojot pirmajās rindās pie „Spitfire”.

To tad arī realizēju visā „Spitfire” uzstāšanās laikā. Nezinu, kā bija tur aizmugurē, taču pirmajās rindās bija ļoti pozitīva gaisotne, cilvēki bija smaidīgi, neviens īpaši nesmuki negrūstījās (ok, bija viens, bet tas diezgan ātri tika „nobanots” – kluba „Depo” īpašnieks Guntis Vanags ļoti operatīvi reaģēja). Paskatoties uz aizmuguri, konstatēju, ka praktiski visa zāle ir pilna ar cilvēkiem (Dievs vien zin, kur viņi līdz tam slēpās!) un viss notiek!

"Spitfire"Ļoti patīkami bija, ka grupa dažas reizes tika izsaukta atpakaļ uz skatuves, nezinu vai viņi paši to gaidīja vai nē, bet ņemot vērā viņu iepriekšējo uzstāšanos pirms gada vai diviem šai pašā klubā, es domāju, ka viņiem tam nevajadzētu būt nekam negaidītam. Cik redzēju viņu dziesmu sarakstu, tad viņi izpildīja pilnīgi visas dziesmas, kuras bija paredzētas un nevienu lieku. (Pēc pašas pēdējās dziesmas izpildīšanas, saksofonists palūdza DJ-ju ieslēgt mūziku, lai, pasarg Dies’, viņiem nenāktos vēl spēlēt!) Tika izpildīti visi abi hīti – „Пидары” un „Буратино”, kā arī manu ausi uzspicēja arī leģendārās grupas „Nirvanas” dziesmas „In Bloom” kovers.

Domāju, ka kopumā koncerts bija ļoti izdevies. Nezinu, vai tas nesa kādu peļņu klubam „Depo”, jo, cik cilvēkus es satiku, visi šā vai tā bija tikuši iekšā klubā par velti, taču domāju, ka 10 Ls par šādu koncertu varētu droši maksāt, jo „Spitfire” bija uzdevumu augstumos un arī augstā cena varbūt atbaidīja daudzus, kas nespētu šo grupu pienācīgi novērtēt, kas izvērtās pozitīvi tādā ziņā, ka klubs nebija pārpildīts.

9 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 27.02.2007. 21:20:02
Komentāra reitings: 0

hm- a tur tā mierīgi var pa velti tikt iekšā vai kā?

alvils, 28.02.2007. 08:32:23
Komentāra reitings: 0

Tu, Deniss, pareizi esi sapratis, mēs nespēlējām ar pilnu atdevi un sajūsmu, tieši tā iemesla dēļ, ka, kad mes spēlējām, cilvēki klubā bija ieradušies visnotaļ mazā skaitā, un tas mūs sarūgtināja. Būtu bijis daudz loģiskāk, ka spēlēšana kā tāda sāktos ātrākais vienpatsmitos, ņemot vērā to, ka uzstājās tikai divas grupas, un tas ir nakstklubs. Bet nu jā, Spitfireiem vajadzēja spēlēt ātri, laikam viņi kaut kur steidzās doties tālāk, tāpēc arī mums vajadzēja spēlēt daudz ātrāk, laigan... mēs jau varētu spēlēt arī pēc Spitfire, bet nu, tad mēs nejustos necik omulīgi spēlēt savu sūdu pēc tiem profiem, turklāt Guntis bija nolēmis, ka mēs spēlēsim pirms pat, ja spēlēšanai jāsākas pusdesmitos (visi cilvēki taču defaultā uzskata, ka ātrāk par desmitiem klubā Depo nekad nekas nenotiek). :) Kaut kā tā. Izklausās pēc taisnošanās? Tā nebija domāts. :)

jānis, 28.02.2007. 10:46:10
Komentāra reitings: 1.019

Pēc taisnošanās neizklausās, BET nekad nenosauc savu ieguldīto darbu mūzikā un savas dziesmas par sūdu, coomon vecīt, man vēl vakar skanēja pleilistē jūsu dziesmas Human Race un Miss You, kur tur kāds sūds??? Riktīgi labas dziesmas! Nenoniecini sevi tik zemu.
Nepareizs ir arī tavs uzskats - ja maz cilvēku tad nav jēgas spēlēt? Tad varbūt labāk vispār nespēlēt nekā sniegt sliktu sniegumu - viela pārdomām. Uzskatu ka ja ir pat viens cilvēks zālē un viņš paliek noklausīties visas dziesmas un beigās aplaudē tev - tu jau esi vinnētājs - cilvēkam ir tava mūzika patikusi!
Kas ir par to uzstāšanās kārtību - ir jāmāk iekļauties situācijā - ir vienmēr kāds kuram būs jāspēlē pirmajam un kāds kuram pēdējam, šitais man visvairāk tracina koncertos, grupas tik spēj raudāt par to ka ak vai viņi pirmie ielikti vai ka pēdējie. Manuprāt raud tikai tās grupas kuras zin ka ja viņi spēlēs pirmie vai pēdējie ka nespēs sapulcināt pietiekoši daudz cilvēkus un līdzarto tad vienmēr grib spēlēt otrie, trešie vai ceturtie.
Tad jau kāda jēga no tās spēlēšanas, jo kam tad tu spēlē un raksti mūziku - sev vai kādam citam? Man galvenais ka ir iespēja kāpt uz skatuves, lai arī ir viens cilvēks zālē, es priecāšos par to pašu un nospēlēšu labu koncertu priekš sevis kaut vai, tad man jājauta tev ir kas tad tev pa šo laiku ir kļuvis primarais koncertos?
Laikam drusku iekarsu. Piedodiet par to.

deni2s, 28.02.2007. 11:02:40
Komentāra reitings: 0

Tas man atgādina to leģendāro atgadījumu ar U2, ja nemaldos (a varbūt tie bija Bītli), kad uz afišas kļūdaini tika norādīts neīstais klubs un viņi spēlēja apmēram diviem kluba apmeklētājiem, kuri netīšām bija iemaldījušies īstajā klubā. Bet viņi nospēlēja ar pilnu atdevi. Nez, es domāju, ka ja, tu neuzskati, ka ir vērts to darīt vienam cilvēkam, ko tu dari, tad labāk to nedarīt vispār.

gg, 28.02.2007. 11:53:07
Komentāra reitings: 0

liela daļa jau tajā dienā dzīvojās Andresalas pasākumā, tapēc jau ar tāds drošvien bij iztrūkums...

Zaķis, kas bij pircis biļetes iepriekšpārdošānā uz Spitfire no A-salas iegriezās Depo uzspējot tik uz vārdiem 'spasibo!' taču pēc publikas atsaucības 2 dziesmas tomēr dzirdēja :)

dzēsts lietotājs, 28.02.2007. 13:33:43
Komentāra reitings: 0

protams, ka vienmēr ir jāspēlē ar pilnu atdevi, bet ja viens otrs grupā tā nedomā, tad paarējiem arī saak nestāvēt..

tu, 03.03.2007. 12:56:34 (ip:83.241.2.56)
Komentāra reitings: 0

artemij, beidz dirst! :)

jānis, 07.03.2007. 18:04:19
Komentāra reitings: 1.019

tu - paldies par izsmeļošo piebildi ;)

ella1503 (ella1503@inbox.lv), 11.07.2007. 20:45:51 (ip:87.110.137.197)
Komentāra reitings: 0

MAnam tetim pieder da es tur pa brivu varu tikt! :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties