Rīgā gaidāms lielisks franču džezs

Katrīna Krēziņa, 22.11.2007., 12:31

2007.gada 1.decembrī plkst. 21.00 džeza zālē „Sunny Terrace”, viesnīcā Europacity, koncertēs populārā džeza grupa no Francijas -„Ozma”.

"Ja meklējiet mūziku, kas jau spēlēta neskaitāmas reizes un viegli pareģojama, tad šis koncerta apmeklējums ir kļūda. Gaidīti tie, kas meklē mūzikā oriģinalitāti un neprognozejamību. "

„Ozma” dibināta 2001.gadā. Grupas dibinātāji bija trīs jauni Strasbūras konservatorijas studenti - Adrien Dennefeld (ģitāra), Stéphane Scharlé (bungas) un Edouard Séro-Guillaume (bass). Viņi savu darbību sāka ar eksperimentēšanu dažādos mūzikas stilos, tādējādi liekot pamatus mūzikai, ko vēlāk paši dēvēja par „ozmical” mūziku.
2004.gadā grupai pievienojās saksofonists David Florsch un trombonists Guillaume Nuss. Miksējot katra grupas dalībnieka pieredzi un enerģiju, tika izveidots jauns repertuārs. Viņi savu izpildīto mūziku raksturo kā labi sagatavotu „mājasdarbu” un improvizāciju sajauktu kopā ar lielu daudzumu humora.

“Ozma” 2006.gadā ieguvusi divas pirmās vietas Francijas Nacionālajā Džeza konkursā (“Concours National de Jazz à la défense”)- grupu atlasē un ar lielisko trombona solo.

Koncerta norises vieta - Bārs & džeza zāle Sunny terrace.

Brīvības 199c, viesnīcā Europacity, 6.stāvā, pretī Vef-am.

Tel. rezervācijām 7166021.

Saule, kokteiļi un džezs - tas ir jaundibinātā bāra un džeza zāles moto. Tas izveidots, lai veicinātu džeza mūzikas attīstību Latvijā un piedāvātu alternatīvu atpūtas vietu mūzikas un kokteiļu baudītājiem. Vienlaicīgi ir domāts , lai džeza mūzika paliktu neuzbāzīga tiem, kas vēlas to baudīt lēnām un nesteidzoties, jo ir nodalītas vairākas telpas.

Tāpat ne tikai vasarā, bet pat ziemā, džeza zāle spēj piedāvāt svaiga gaisa peldes saulainajā terasē, kas arī nakts stundās silda ar infrasarkano sauli.

Sīkāku informāciju meklējiet www.sunnyterrace.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties