Latvijas jauno metal grupu konkursa "Fresh Blood" trešā sezona ir sākusies

Valdis Bērzvads, 19.09.2007., 16:23

4 grupas sacentīsies kārtējā Latvijas jauno metal grupu konkursa "Fresh Blood" trešās sezonas pirmajā kārtā 5. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena"!

Piedāvājam jūsu vērtējumam grupas:
"Damn Vision",
"Lassie the Cat",
"On the Edge",
"Pure Sickness".

Uzstāsies arī viesi – "Bloodstone", kas savulaik paši startējuši konkursā, un nu ar savu pieredzi un priekšnesumu atbalstīs konkursantus.

Katras kārtas uzvarētāji tiksies finālā, kurā viņi sacentīsies par galveno balvu – apmaksātu laiku skaņu ierakstu studijā "Pentagon Music", kurā ierakstītā kompozīcija tiks iekļauta izlasē "Melnā Piektdiena".
Turpināsim iepriekšējos gados iedibināto tradīciju – par grupām varēs balsot koncerta apmeklētāji.
Kā jau ierasts, konkursam būs vairākas daļas, tāpēc, ja gribat parādīt, uz ko esat spējīgi, vēl ir laiks pieteikt savu grupu un piedalīties nākamajās "Fresh Blood" kārtās!

Sākums pl. 19.30, klubs atvērts no pl. 18.00.
Ieeja Ls 4.

Damn Vision
Vieta, no kurienes grupa nāk, ir maza Latvijas austrumu pilsētiņa - Gulbene.
Par savas grupas vēsturi puiši stāsta apmērām sekojošo: "...sanāca kopā draugu bariņš, kas jau pirms tam spēlēja dažādus instrumentus un nolēma, ka varētu pamuzicēt kopā. Kopumā grupa pastāvēja jau kopš tūkstošgades sākuma, varbūt pat nedaudz agrāk, - (to neviens neatceras), un spēlēja maigi rūcošu metālu. Agrāk viņi saucās "Desperate" un tās galvenie iedvesmas avots bija apvienība "Six Feet Under"..."
Tā viņi muzicēja, šurp-turp arī aizbrauca uzstāties, bet dažādu apstākļu sakritību pēc nekas nopietns nesanāca, līdz laikam ejot un sastāvam nedaudz mainoties izveidojās grupa "Damn Vision".
Grupas sastāvā ir četri cilvēki, kuri spēlē ātru, melodisku un enerģisku metālu, kas neapšaubāmi viņiem ir viens no galvenajiem iedvesmas avotiem, tomēr puiši ir sajūsmā arī par tādiem mūziķiem un grupām kā "Black Label Society", "Steve Vai", "Joe Satriani", "Vader", "Pantēra" u.c. Dziesmu tekstu autors ir Viesturs. Dziesmās viņš ieliek savu izpratni par pasaules kārtību un jauniešu problēmām.

"Lassie the Cat"
Grupa pastāv kopš 2006. gada oktobra. Tās dalībnieki ir jau sen pazīstami un saspēlējušies. Katram dalībniekam ir savas ietekmes, kopā ņemot daudz tehniskā death + doom, visādi metalcore paveidi un vēl šis tas. Lirika ir Marko Rasa paša garīgie lidojumi, kas vairāk vai mazāk ir par viņa paša izjūtām. Teksti ir nopietni un neitrāli, nejaucas politikā, neviens netiek aizvainots un nekas netiek sludināts. Vokāls (Marko) pirms 3 gadiem darbojies grupā ‘"Apātija"’. Ģitārists Jānis piedalījies vairākos mazos nenopietnajos projektos, bet pirms tam kopā ar bundzinieku Normundu labu laiku pavadījis ‘"Bite Back"’ sastāvā. Basģitārists Edijs spēlējis apvienībā "Katari", vairāk hard core/alternative virzienā. Ģitārists Kristaps arī piedalījies doom, metal un citos projektos, kas savulaik pajukuši dalībnieku nesaprašanos dēļ. "Lassie the Cat" šada problēma nepastāv.

"On the Edge"
Grupa "On the Edge" spēlē hard’n’heavy. Grupas un tās dalibnieku dzimtā pilsēta ir Daugavpils, kur 3. gadus atpakaļ, 2004. gada 25. maijā arī tika izveidota šī apvienība, kuras sastāvs no dibināšanas brīža mainīts tikai vienu reizi.
"On the Edge" rēķinā ir 26 koncerti, kā arī piedalīšanās vairākos "Chemical Reaction" konkursos.
Grupas repertuārā ir 14 dziesmas ar visdažādākajām tēmām – par nodevību un draudzību, par uzvarām un zaudējumiem, par mīlestību un vientulību, par ciešanām un piedošanu, dzīvību un nāvi, par labo un ļauno, un vienkārši dziesmas par labu omu!

"Pure Sickness"
Grupas dzimšanas diena ir 2006. gada 8. decembris, kad bundzinieks Juris (Ex-Drums) un Toms (Ghythm Guitar) bija savākuši grupu un meklēja vokālistu. Izlasījis www.alternative.lv sludinājumu, ka Ex-"GoSsiP" vokālists meklē grupu, piedāvāja pievienoties. Lācis (Vocals/Art) piekrita. Pēc laika puiši nolēma, ka labākam skanējumam tomēr nepieciešams vēl viens ģitārists. Uz sludinājumu atsaucās Jānis (Lead Guitar) kas bija spēlējis grupās "Mutilate Myself" un "Defame", bet tad dažu iemeslu dēļ nācās no grupas aiziet bassistam – Zigim (Ex-Bass) un bundziniekam Jurim (Ex-Drums). Tad arī vēlāk viņu vietā pievienojās Andis (Bass) un Jēkabs (Drums).
Spēlējot deathcore/grind viņi cenšas attīstīt savu spēlēšanas stilu un nevienam nesekot. Dziesmu teksti ir dziļi un varbūt ne katram līdz galam saprotami, taču visām kompozīcijām ir vienojošs vadmotīvs – "cilvēks pats kā tāds ir sērga gan sev, gan visiem apkārtējiem, taču sūdzas cik viss ir slikti".
Grupa ir spēlējusi dažādos pasākumos, uz šo brīdi viņu lielākais sasniegums ir viņu kompozīcijas "Bloodsuckers" iekļaušana žurnāla ''Skratch''(ASV) dziesmu izlasē.

3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 19.09.2007. 17:08:35
Komentāra reitings: 0

Jes! Pasākums būs labs (:

dzēsts lietotājs, 20.09.2007. 03:41:29
Komentāra reitings: 0

varbūt pat aizdošos.ha

dveeseliite, 22.09.2007. 10:25:57
Komentāra reitings: 0

uuu jaaa jaaiet i aplureeties ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties