Pārcelts "Bichi" koncerts

Alise Gelze, 24.02.2009., 21:08

28.februārī "Dirty Deal Cafe" bija paredzēts dāņu elektroniskās eksperimentālās apvienības "Bichi" un latviešu mākslinieka Martinez Gonzalez koncerts.

Diemžēl dažādu neparedzētu apstākļu sakritības dēļ, dāņu mākslinieku "Bichi" koncerts tiek pārcelts uz šī gada 1.maiju.

Bet tā vietā aicinam uz pirmo 'Nordic Deal' pasakumu 'Dirty Deal Cafe':
14. martā klubā DDC indietronica mūzikas cienītājus (indie electronic, idm un glitch apvienojums) priecēs dāņu daudzsološā un 2008.gada jaunuzlēčošā māksliniece "Tone" (Sofie Nielsen), kā arī vizuālais mākslinieks Kristianu Raven-ellestadu (Kristian Ravn-ellestad) un latviešu mākslinieka Martinez Gonzalez koncerts. Pasākumu iesildīs dīdžejs Sarkans.

Saņēmusi pirmo vietu Rock Nord' 06 kā labākā dzīvā uzstāšanās un un 2008. gada 21.janvārī izlaidusi albumu "Small Arm of Sea" – "Tone" ir gatava sevi parādīt latviešu publikai. Albums ir revolucionārs un mūsdienīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, albums ir audio vizuāls. To var saskatīt un saklausīt, jo tajā ietilpst gan Dvd, gan Cd vai vinils. Audio un video materiālu veidoja pati māksliniece sadarbojoties ar videomākslinieku Kristianu Raven-ellestadu (Kristian Ravn-ellestad). Otrkārt, albums izdots zem "Creative Common License", kas nozīmē, ka to iespējams iegādāties veikalos par samaksu, kā arī legāli nolādēt internetā par brīvu un dalīties ar draugiem. Māksliniece to uzskata par lielisku izdevību jebkuram noklausīties un izjust viņas darbu. "Un ja cilvēkiem patīk tas ko es daru, viņi var atbalstīt mani nopērkot albumu veikalos. Bet lielākoties es ceru, ka viņi to nolādēs, tikai lai paklausītos, ko es radu," smaidot atzīst Sofija Nielsena.

Ja runājam par "Tone" muzikālo skanējumu, tad tas ir nedaudz melanholisks un viennozīmigi ļoti relaksējošs un neuzbāzīgs un gribas viegli līgoties līdzi skanējumam. Iespējams, tieši sadarbība ar Kristianu, kas papildina muzikālo skanējumu ar video rada "Tone" dzīvo uzstāšanos tik pilnīgu un aizraujošu, kur klausītājs tiek ierauts atmosfēriskā visumā ar domām, skaņām un emocijām.

Latviešu komponists un elektroniskās mūzikas producents Mārtiņš Strautnieks jebšu Martinez Gonzalez savu aktīvo muzikālo darbību aizsāk jau agrā bērnībā , Ir aktīvi darbojies dažādos radošos un muzīkālos projektos:  Lolitas Brīnumputns, Spinners, Sirke, Kuba kā arī rada un spēlē savu orliģinālo elektronisko mūziku zem segvārda Martinez Gonzalez. Līdz 2007. gada pavasarim , kad nāca klajā Martineza pirmais albums Cd formāta ''Dakstiņš' kuru izdod Maskavas mūzikas ierakstu kompānija 'Laguna Much Comunity‘, skaņdarbi bija pieejami interneta vidē un elektroniskās mūzikas izlasēs. Gonzaleza mūzikas stilu ir grūti iedalīt kādā konkrētā žanrā, tā ir sintēze starp elektronisko un akustisko kopozīciju. Nereti Mārtiņš savos skaņdarbos izmanto gan dzīvos instrumentus , gan elektroniski ģenerētas sintezatoru iespēles, gan balsis.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties