Noslēdzies Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkurss

Latvijas Universitātes preses centrs, 24.05.2007., 18:06

Pirmo vietu ieguva grupa Das Sonntags Legion, otro – Oranžās brīvdienas, bet trešo vietu – Screaming Masterpiece, bet grupa Medieval Child ieguva SEB Unibankas specbalvu.

Konkursa fināls norisinājās 23.maijā Latvijas Universitātes fakultāšu prezentācijas pasākuma LU Dārzs 2007 ietvaros Vērmanes dārzā.

Pirmo vietu ieguva muzikālais projekts Das Sonntags Legion, kurā spēlē gan Vēstures un filozofijas, gan arī Juridiskās fakultātes studenti. Puiši savu stilu sauc par Pārdaugavas postroku, kas akcentē muzikālās tekstūras, eksperimentus ar formu un stāstījuma plūdumu. Grupas puiši ar četrām ģitārām un bungām publiku uzrunāja vāciski, bet dziedāja angļu valodā. Konkursa laureāti balvā ieguva iespēju izmantot 30 stundas Latvijas Radio studijā ierakstam, kā arī piedalīties tradicionālajos Universitātes Aristoteļa svētkos šajā rudenī.

Otro vietu ieguva grupa Oranžās brīvdienas. Grupas sastāvā darbojas gan esošie, gan bijušie Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes studenti, kas savā mūzikā ietver SKA, regeja, roka, disko un turbofolk ietekmes.

Trešo vietu žūrija izlēma dot četriem puišiem no Sociālo zinātņu un Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes, kas sevi dēvē par „kliedzošos meistardarbu” jeb Screaming Masterpiece. Grupa aktīvi piedalās daudzos muzikālos pasākumos.

Konkursa finālā piedalījās 6 grupas MSK, The Panckas, Screaming Masterpiece, Oranžās Brīvdienas, Medieval Child un Das Sonntags Legion. Kopumā konkursa tika saņemti 17 pieteikumi.

Jauno mūziķu sniegumu vērtēja žūrijas komisija 8 pārstāvju sastāvā: radio NABA programmu direktors Madars Štramdiers, radio NABA programmas „Bitīt matos” vadītāji Jānis Daugavietis un Raimonds Lagimovs, radio NABA mūzikas instruktors Kaspars Ozols, grupas Dzelzs vilks līderis Juris Kaukulis, kluba Depo pārstāvis Guntis Vanags, kā arī Latvijas Universitātes Studentu padomes pārstāvji Rinalds Gulbis un Kristīne Zaķīte.

Iepriekšējo reizi Latvijas Universitātes jauno mūziķu grupu konkurss norisinājās 2004.gada 7.oktobrī , un togad uzvarēja grupa Tribes of the City (tolaik The Movies), kas veiksmīgi turpina savu muzikālo darbību, un ir izpelnījusies gan pašmāju, gan ārvalstu mūzikas speciālistu atzinību.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
JurisX, 25.05.2007. 17:32:08 (ip:81.198.243.51)
Komentāra reitings: 0

Brīnos, ka Screaming Masterpiece dabūja tikai 3. vietu!

Maija, 07.11.2007. 19:48:59 (ip:87.110.84.244)
Komentāra reitings: 0

toties nebriinos , ka Das Sonntags Legion dabuuja 1. vietu!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt

Правильная поверка счетчиков воды поверка счетчика без снятия <a href=poverkaschetchikovvody1.ru>poverkaschetchikovvody1.ru</a> .

poverka_gjor

Hola, quería saber tu precio..

RobertSax


ienāktreģistrēties